Jak se snadno dozvědět o zajímavých výletních místech v Česku a na Slovensku? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
V dřívějších dobách jste jako turisté byli odkázáni pouze na své znalosti, rady a tipy od známých a příbuzných. Často jste tak opomíjeli zajímavá místa v tuzemsku, která by stála za to navštívit. Díky novému projektu Tipykamnavylet.cz se situace výrazně usnadňuje.


Tipy od lidí a pro lidi

Zmíněný web funguje jako komunitní portál pro všechny lidi, kteří rádi cestují a poznávají krásy naší země a sousedního Slovenska. Přináší užitečné tipy, kam na výlet s rodinou a přáteli, případně pro samostatné toulky, patříte-li spíše k milovníkům cestování o samotě.

Výhodou je, že poznatky a nápady přinášejí sami cestovatelé. Nejde jen o nějaký laciný souhrn internetových informací, jako je tomu mnohdy v případě podobných cestovatelských a turistických webů. Tipy na výlety jsou skutečně autentické, s vlastními prožitky a fotografiemi osob, jež je pro web napsaly nebo okomentovaly. Aktuálně je zde už více než 2500 tipů od moderátorů, redaktorů a hlavně samotných návštěvníků webu.


Přispívejte a vydělávejte

Máte-li s cestováním po našich končinách vlastní zkušenosti, můžete přispět a pomoci tak ostatním, kam se mají příště vydat. Dokonce si lze za psaní a komentování i něco vydělat, funguje zde 100 % odměna z bannerů pod každým napsaným příspěvkem uživatele.

Web sice nemá svoji aplikaci, je však plně responzivní, takže nebudete mít potíže se zobrazením na vašem mobilním telefonu. Na portálu nechybí ani přehledná mapa výletů a možnost nechat si na nové tipy na výlety zasílat emailové upozornění.

Pokud nevíte, kudy z nudy, web Tipykamnavylet.cz vás z nejistoty pomůže vyvést. Dozvíte se na něm možná o místech, o nichž jste doposud ani neměli tušení, přitom by vás mohla lákat. V Česku a na Slovensku je spousta nádherných lokalit, jež stojí za to navštívit.
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
18. dubna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.