Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   obchod Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   originální samolepky Pieris.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na obrázky DraGIF.cz

Informace o serveru

Server Bejvávalo.cz je zaměřený na "staré dobré časy" na konci 19 a začátku 20 století. Naším cílem je přinášet Vám zajímavé informace z tohoto období tak, jak je viděli tehdejší lidé. Zjistíte, že řada dnešních "moderních vynálezů" je ve skutečnosti známá již přes 100 let, dozvíte se řadu zajímavých objevů na které se už dávno zapomnělo. Kromě vynálezů a objevů zde ale objevíte i historickou módu nebo jiná ženská témata.

Pomocí našeho magazínu Bejvávalo.cz se budete moci na minulý, ale i současný svět podívat zcela novým pohledem. Zjistíte, že generace Vašich babiček, dědečků, prababiček a pradědečků žily jinak, než jste si pravděpodobně mysleli. Jejich svět nebyl nijak zaostalý a nudný, byl naopak plný neuvěřitelných nových vynálezů, báječných a odvážných výzev a také naděje v lepší život.

Oceníme jakoukoliv Vaší pomoc při dalším rozvoji našeho serveru. Pokud máte tip na zajímavý článek, historickou akci nebo uvažujete o reklamně na www.Bejvavalo.cz tak nás neváhejte kontaktovat na našem emailu info@bejvavalo.cz nebo kontaktního formuláře.

Provozovatel serveru Bejvávalo.cz:
 • Petr Kadlík - vydavatel, šéfredaktor
 • PERPETUM web design - autor a provozovatel systému
 • fakturační adresa
  • Petr Kadlík
   Skalice 74
   50303 Skalice
   IČO: 691 612 24
   DIČ: CZ7503033604

RSS kanál serveru www.Bejvávalo.cz

ReklamaMenu O nás

  Hledání


  Reklama

  

  Co je Bejvávalo.cz?

  Zajímá Vás, jaký byl skutečný svět před sto lety?

  Naše 'Hledání ztraceného času' nabízí jedinečný pohled na tehdejší život a nejnovější vynálezy prostřednictvím dobových článků z archivních časopisů a knih.

  Všechny články včetně ilustrací uvádíme v původní podobě a psané dobovou češtinou.

  Chcete nás podpořit?

  Nakupte v našem retro eshopu! Nákupem v našem obchodu podpoříte chod www.Bejvávalo.cz

  Facebook  Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly sepsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
  Nejsou na nich prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

  © 2011 - 2017 Bejvávalo.cz - další publikování a šíření obsahu serveru je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
  Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.   RSS kanál serveru www.Bejvávalo.cz

    ISSN 2570-690X

  Naše další projekty: