Naše projekty: originální samolepky na stěnu Pieris.czmagazín Příroda.czobchod s plastikovými modely Plastikáče.czefektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Informace o historickém magazínu Bejvávalo.cz

Server Bejvávalo.cz je zaměřený na dobu konce 19. a začátku 20. století.

Přinášíme vám 100% původní digitalizované historické texty, které ve své době skutečně vycházely v novinách, časopisech nebo knižně.

Naším cílem je přinášet Vám zajímavé a zapomenuté informace z tohoto období tak, jak se o nich dozvídali tehdejší lidé. Můžete si u nás přečíst vše od nejnovějších vědeckých vynálezů až po historické recepty našich prababiček.

Náš magazín funguje zcela bez jakýchkoliv dotací, jeho provoz je financován pouze z reklamy. Pokud máte zájem mít u nás i svou reklamu, PR článek nebo textový odkaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Zájemcům o PR článek můžeme nabídnout jedinečnou službu, kdy spolu s reklamním článkem vydáme i originální historický článek na podobné téma. Budete tak mít jistotu, že přesně v době kdy to budete potřebovat bude mezi našimi čtenáři velký podíl návštěvníků přesně z Vaší cílové skupiny.

Server Bejvávalo.cz má návštěvnost v řádech statisíců návštěvníků měsíčně, takže se vám u nás zaručeně vyplatí!

Kontaktovat nás můžete pomocí emailu info@bejvavalo.cz nebo pomocí kontaktního formuláře přímo na našich stránkách.

Kontakty:
 • Petr Kadlík - vydavatel, šéfredaktor
 • korespondenční a fakturační adresa
  • Petr Kadlík
   Školní 1394
   54301 Vrchlabí
   IČO: 691 612 24
   DIČ: CZ7503033604

 • PERPETUM web design - redakční systém a design stránek
RSS kanál serveru www.Bejvávalo.cz


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2020 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: