Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   obchod Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   originální samolepky Pieris.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na obrázky DraGIF.cz

Informace o serveru

Server Bejvávalo.cz je zaměřený na "staré dobré časy" na konci 19. a začátku 20. století. Naším cílem je přinášet Vám zajímavé informace z tohoto období tak, jak je viděli tehdejší lidé. Zjistíte, že řada dnešních "moderních vynálezů" je ve skutečnosti známá již přes 100 let, dozvíte se řadu zajímavých objevů, na které se už dávno zapomnělo. Kromě vynálezů a objevů zde ale objevíte i historickou módu nebo jiná ženská témata.

Pomocí našeho magazínu Bejvávalo.cz se budete moci na minulý, ale i současný svět podívat zcela novým pohledem. Zjistíte, že generace Vašich babiček, dědečků, prababiček a pradědečků žily jinak, než jste si pravděpodobně mysleli. Jejich svět nebyl nijak zaostalý a nudný, byl naopak plný neuvěřitelných nových vynálezů, báječných a odvážných výzev a také naděje v lepší život.

Oceníme jakoukoliv Vaší pomoc při dalším rozvoji našeho serveru. Pokud máte tip na zajímavý článek, historickou akci nebo uvažujete o reklamě na www.Bejvavalo.cz tak nás neváhejte kontaktovat na našem emailu info@bejvavalo.cz nebo kontaktního formuláře.

Provozovatel serveru Bejvávalo.cz:
 • Petr Kadlík - vydavatel, šéfredaktor
 • PERPETUM web design - autor a provozovatel systému
 • fakturační adresa
  • Petr Kadlík
   Školní 1394
   54301 Vrchlabí
   IČO: 691 612 24
   DIČ: CZ7503033604

RSS kanál serveru www.Bejvávalo.cz


Co je Bejvávalo.cz?

Máte rádi nostalgické vzpomínání na staré dobré časy nebo první republiku? Baví Vás skutečné retro, doba konce Rakousko-Uherska a začátků Československa?

Nabízíme Vám jedinečný pohled na českou i světovou minulost prostřednictvím historických článků vydaných kolem roku 1900. Najdete tu vše od nejnovějších vynálezů až třeba po zajímavé dobové recepty.
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2018 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690XNaše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting, Aplus Hotel - levné ubytování v Praze

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.