Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

K čemu se dá také použít nafukovací člun?

původně vyšlo: Illustrovaný svět 1903, autor neuveden.
Mnoho lidí, včetně těch nejvýše postavených, dnes využívá nafukovací člun k letní rekreaci na vodě. Článek z roku 1903 vám ale přiblíží i jinou možnost, jak výhody nafukovací lodě využít.


Lov na divoké kachny s gumové loďky.

Moderní Lověna používá všemožných prostředků k získání nejhojnější kořisti.

Jedním z nich jest vynález gumové loďky, která má tu výhodu, že ačkoliv jest neobyčejně drobounká a lehounká, podobná spíše nějaké hračce, nemůže se potopiti; lovec neb i lovkyně může se přiblížiti právě proto, že celý předmět jest tak nepatrný a tudíž divoké ptactvo nikterak neplaší, co nejblíže na dostřel a neplýtvati ranami nadarmo.

Po skončeném lovu pak může loďku docela z vody vyndati a pohodlně domů odnésti.zdroj historického článku:
Illustrovaný svět 1903, autor neuveden.

datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
7. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.Debata k článku 'K čemu se dá také použít nafukovací člun?'Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: