Představujeme vám Datart. Proč se zde vyplatí nakupovat? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Datart pravděpodobně většině z vás ani netřeba představovat. Víte však, proč se v tomto obchodě vyplatí nakupovat? Vybrali jsme pro vás osm důvodů.


Znáte Datart?

Společnost Datart patří mezi největší prodejce spotřební elektroniky v Česku.

V jeho nabídce najdete nejen mobily, velké a malé domácí spotřebiče či televizory, ale i fotoaparáty, kamery, notebooky, počítače či multimédia a příslušenství.

Toto vše na vás čeká v prodejnách po celém Česku a v internetovém obchodě www.datart.cz.

Zboží si můžete prohlédnout osobně

Velkou výhodou Datartu ve srovnání s množstvím jiných internetových obchodů s elektronikou je vlastní pobočková síť kamenných prodejen. Prodejny jsou zpravidla otevřeny i během víkendů a poradí vám v nich ochotni a vyškolení zaměstnanci. Pokud si tedy potřebujete jít zboží osobně podívat a přesvědčit se o jeho kvalitách, navštivte některou z prodejen.

Rezervace zboží v prodejně

Další výhodou kombinace internetového obchodu a kamenných prodejně je i to, že zboží si můžete rezervovat online a vyzvednout si ho už do 60 minut v nejbližší prodejně. Podmínkou je, aby bylo zboží v dané prodejně na skladě.

Nákup na splátky

Pokud nemáte potřebnou hotovost, máte v Datartu možnost využít nákup na splátky.

Doprava po celém Česku

Váš nákup dopraví Datart po celé České republice. Vybrat si můžete z několika typů doprav. V rámci prémiové dopravy zaměstnanci velké spotřebiče nejen dovezou, ale také nainstalují a předvedou a vysloužilé spotřebiče odvezou k ekologické likvidaci. Můžete si přitom vybrat i čas dodání.

Vyzvednutí zboží zdarma

Při objednávkách z internetového obchodu si můžete zboží vyzvednout zdarma v kterékoliv prodejně. Stačí, když při nákupu zvolíte jako způsob dopravy osobní odběr v prodejně Datart. Zboží na vás v prodejně počká 5 pracovních dnů.

Bezproblémové vrácení zboží

Standardem při nakupování v internetovém obchodě je, že můžete vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Datart však jde ještě dál. Podobné pravidlo aplikuje i ve svých prodejnách - do 10 dnů můžete nepoužité zboží vrátit i zde. Tímto způsobem se můžete zbavit například nevhodných dárků.

Ostatní služby

K zbožím můžete využít i jiné služby, například pojištění, prodlouženou záruku, instalaci spotřebičů, odvoz a likvidace starého spotřebiče a mnohé další.

Datart slevy

V Datartu můžete nakoupit se slevami. Samotný obchod nabízí různé slevy v sekci Akce. Kromě toho můžete při různých příležitostech využít i Datart výprodej. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na naše výhodné slevové kupóny. Každá Datart sleva potěší, no ne?
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
10. března 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.