Představujeme vám Datart. Proč se zde vyplatí nakupovat? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Datart pravděpodobně většině z vás ani netřeba představovat. Víte však, proč se v tomto obchodě vyplatí nakupovat? Vybrali jsme pro vás osm důvodů.


Znáte Datart?

Společnost Datart patří mezi největší prodejce spotřební elektroniky v Česku.

V jeho nabídce najdete nejen mobily, velké a malé domácí spotřebiče či televizory, ale i fotoaparáty, kamery, notebooky, počítače či multimédia a příslušenství.

Toto vše na vás čeká v prodejnách po celém Česku a v internetovém obchodě www.datart.cz.

Zboží si můžete prohlédnout osobně

Velkou výhodou Datartu ve srovnání s množstvím jiných internetových obchodů s elektronikou je vlastní pobočková síť kamenných prodejen. Prodejny jsou zpravidla otevřeny i během víkendů a poradí vám v nich ochotni a vyškolení zaměstnanci. Pokud si tedy potřebujete jít zboží osobně podívat a přesvědčit se o jeho kvalitách, navštivte některou z prodejen.

Rezervace zboží v prodejně

Další výhodou kombinace internetového obchodu a kamenných prodejně je i to, že zboží si můžete rezervovat online a vyzvednout si ho už do 60 minut v nejbližší prodejně. Podmínkou je, aby bylo zboží v dané prodejně na skladě.

Nákup na splátky

Pokud nemáte potřebnou hotovost, máte v Datartu možnost využít nákup na splátky.

Doprava po celém Česku

Váš nákup dopraví Datart po celé České republice. Vybrat si můžete z několika typů doprav. V rámci prémiové dopravy zaměstnanci velké spotřebiče nejen dovezou, ale také nainstalují a předvedou a vysloužilé spotřebiče odvezou k ekologické likvidaci. Můžete si přitom vybrat i čas dodání.

Vyzvednutí zboží zdarma

Při objednávkách z internetového obchodu si můžete zboží vyzvednout zdarma v kterékoliv prodejně. Stačí, když při nákupu zvolíte jako způsob dopravy osobní odběr v prodejně Datart. Zboží na vás v prodejně počká 5 pracovních dnů.

Bezproblémové vrácení zboží

Standardem při nakupování v internetovém obchodě je, že můžete vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Datart však jde ještě dál. Podobné pravidlo aplikuje i ve svých prodejnách - do 10 dnů můžete nepoužité zboží vrátit i zde. Tímto způsobem se můžete zbavit například nevhodných dárků.

Ostatní služby

K zbožím můžete využít i jiné služby, například pojištění, prodlouženou záruku, instalaci spotřebičů, odvoz a likvidace starého spotřebiče a mnohé další.

Datart slevy

V Datartu můžete nakoupit se slevami. Samotný obchod nabízí různé slevy v sekci Akce. Kromě toho můžete při různých příležitostech využít i Datart výprodej. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na naše výhodné slevové kupóny. Každá Datart sleva potěší, no ne?
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
10. března 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.