Vybavte se na koně stylově a nyní i výhodněji: jsou tady slevy top značky Animo (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Zamilovat se do koní je snadné. Už malé děti umí krása a ušlechtilost tohoto zvířete doslova uhranout. Jezdecký sport je navíc více než jen pohybovou aktivitou. Je to životní styl, který je příjemnou změnou pro lidi z měst, ale dnes i venkova. Protože koně už běžně nepotkáte ani tam.
Že ještě na koni nejezdíte, ale už delší dobu vás to láká? Nebo byste rádi splnili sen svému dítěti? Podívejte se na tipy a rady, jak začít jezdit na koni. Ježdění je sport, hobby a aktivita pro zdraví současně, a na to, abyste začali s ježděním, není téměř nikdy brzy a vůbec ne pozdě.

Jezděte stylově s produkty Animo

Ke každému sportu, jezdectví nevyjímaje, patří i patřičná image. Ta je dána zejména vhodným oblečením, náčiním, nářadím a potřebnými sportovními doplňky. Stejné je to i u jezdectví. I zde se vyprofilovala řada značek jezdeckého oblečení a potřeb pro jezdce i pro koně.

K top značkám patří i italská značka Animo. Nabízí tradiční výbavu pro jezdce i koně a nepřešlapuje na místě ani pokud jde o módu. Animo, to je potřebné vybavení ve stylu řídícím se aktuálními módními trendy.

Trendy jezdecké oblečení Animo je určeno pro všechny věkové kategorie

Jezdecké oblečení Animo je určeno pro profesionální jezdce i amatéry s vysokými nároky na kvalitu a design. V kolekcích najdete dětské oblečení pro dívky a kluky od 6 let, dámské oblečení ve velikostech 34 až 52, a samozřejmě pánské oblečení ve velikostech od 40 do 58. Nechybí ani kvalitní kožené jezdecké boty a další výbava.

Kde si nechat doporučit kvalitní výbavu na ježdění?

Obraťte se na skutečné srdcaře, kterým záleží na bezpečí jezdců i koní. Takové najdete mezi personálem specializovaného e-shopu pro jezdce a koně Equestrians. Poradí vám rádi online, ale i osobně v kamenné prodejně v Radotíně. Jsou to lidé, kteří sami jezdí, a veškeré vybavení vám umí doporučit na základě osobních zkušeností.

Právě oni stojí za projektem webových stránek, který radí začínajícím jezdcům a každému, kdo by rád začal jezdit na koni. Podílejí se na výchově mladých jezdců a jsou i nadšenými partnery skokových závodů ve Zduchovicích. Nyní vám rádi doporučí třeba právě kvalitní výbavu od značky Animo, na jejíž zboží mají v e-shopu aktuálně velké slevy.

POZOR: Velké slevy na jezdecké vybavení a módu Animo

Každý jezdec potřebuje pro ježdění základní výbavu v podobě vhodného oblečení. Pojďte začít jezdit stylově v nejlepším oblečení, které využívají i profesionální jezdci. Doporučíme vám alespoň některé výrobky, které Equestrians nabízí aktuálně za akční ceny.

Dámské i pánské rajtky ve slevě

Jedním ze základních kousků šatníku každého jezdce jsou jezdecké rajtky. Animo rajtky Numana v bílé nebo tmavě modré barvě (tzv. ombra) nyní pořídíte jako zlevněné z ceny 5620 Kč na 3400 Kč. Ve slevě jsou i další modely dámských rajtek.

I pánské rajtky lze pořídit aktuálně se skutečně významnou slevou. Za zvýhodněnou cenu jsou například rajtky Animo Manta v bílé barvě.

Výhodné trička i doplňky pro jezdce od Animo

Nedopřáli jste si doteď z důvodu ceny stylové jezdecké tričko? Ve slevě je nyní dámské závodní tričko Animo Dexy nebo volnočasové jezdecké tričko Animo Fune. Atraktivně zvýhodněné ceny najdete i u různých doplňků, jako jsou jezdecké podkolenky či pásky.

Ve slevě je i profi závodní oblečení pro malé jezdce

Máte doma malého závodníka? V e-shopu Equestrians máte nyní možnost zakoupit chlapecké závodní sako Animo Iofe zlevněné z 10 780 Kč na 6530 Kč. Nebo třeba dívčí závodní tričko Boggi nyní za 1630 Kč (původní cena byla 2680 Kč).

Nezapomeňte na koně

Ve slevě jsou i potřeby pro koně Animo. Výhodně nyní koupíte třeba podsedlové dečky nebo čabraky.

Animo je skutečně skvělou značkou pro jezdce

Ať už se rozhodnete využít atraktivní slevy, nebo se zamilujete do jiných produktů Animo, v e-shopu Equestrians dostanete veškeré potřebné rady, jak si z produktů této kvalitní italské značky správně vybrat. Nezáleží na tom, jste-li již zkušený jezdec nebo začátečník. Animo je značka, která nezklame, pokud jde o vzhled i kvalitu. A aktuální akční ceny se určitě vyplatí využít.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
10. září 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.