Změna dodavatele energií se může vyplatit (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Trápí vás neustále se zvyšující částky na složenkách, které vám zasílá váš dodavatel energií? Pak není nic jednoduššího, než si zjistit, zda by se vám nevyplatilo přejít k jiné společnosti.
Situace na tuzemském trhu je dnes v této oblasti poměrně liberální. Zatímco dříve byl přechod dosti složitou záležitostí a navíc zde bylo riziko placení různých pokut, dnes už se dá změna dodavatele provést jednoduše, a to i v klidu a pohodlí domova, bez složitého obcházení poboček jednotlivých dodavatelů

Nehleďte jen na cenu, roli hraje i kvalita služeb dodavatele

Chcete-li levnou elektřinu, za niž byste platili o poznání méně než dosud, je nejprve dobré si zjistit, zda vám ostatní firmy mohou nabídnout skutečně lepší podmínky. A nejde jen o cenu, důležitou roli hrají i služby a další faktory.

Kupříkladu se zaměřte na to, jak je možné provádět případné budoucí reklamace, jakým způsobem se platí zálohy a vyplácí případné přeplatky. To a mnoho dalších aspektů je nutné brát v potaz ještě před tím, než se pro změnu definitivně rozhodnete.

Totéž platí i v okamžiku, kdy chcete levný plyn. Obvykle tuzemští poskytovatelé nabízejí jak dodávky elektřiny, tak i dodávky plynu. V každém případě si zjistěte co nejvíce informací. Kupříkladu na webu https://www.epet.cz/ je vám k dispozici rádce, díky němuž získáte odpovědi na nejčastější otázky, jež se změny dodavatele týkají.

Šetřete s energiemi

Ne vždy se změna společnosti, která dodává elektřinu a plyn, vyplácí. Záleží i na tom, jak máte nastavenou spotřebu. Kromě změny samotné byste se ale také měli zamyslet nad tím, zda doma nemůžete sami snížit spotřebu energií. Například tím, že vyměníte staré elektrospotřebiče za novější, které nejsou tak energeticky náročné. I takováto změna vám ročně ušetří až stovky korun.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
21. března 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.