Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Změna dodavatele energií se může vyplatit (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Trápí vás neustále se zvyšující částky na složenkách, které vám zasílá váš dodavatel energií? Pak není nic jednoduššího, než si zjistit, zda by se vám nevyplatilo přejít k jiné společnosti.

Situace na tuzemském trhu je dnes v této oblasti poměrně liberální. Zatímco dříve byl přechod dosti složitou záležitostí a navíc zde bylo riziko placení různých pokut, dnes už se dá změna dodavatele provést jednoduše, a to i v klidu a pohodlí domova, bez složitého obcházení poboček jednotlivých dodavatelů

Nehleďte jen na cenu, roli hraje i kvalita služeb dodavatele

Chcete-li levnou elektřinu, za niž byste platili o poznání méně než dosud, je nejprve dobré si zjistit, zda vám ostatní firmy mohou nabídnout skutečně lepší podmínky. A nejde jen o cenu, důležitou roli hrají i služby a další faktory.

Kupříkladu se zaměřte na to, jak je možné provádět případné budoucí reklamace, jakým způsobem se platí zálohy a vyplácí případné přeplatky. To a mnoho dalších aspektů je nutné brát v potaz ještě před tím, než se pro změnu definitivně rozhodnete.

Totéž platí i v okamžiku, kdy chcete levný plyn. Obvykle tuzemští poskytovatelé nabízejí jak dodávky elektřiny, tak i dodávky plynu. V každém případě si zjistěte co nejvíce informací. Kupříkladu na webu https://www.epet.cz/ je vám k dispozici rádce, díky němuž získáte odpovědi na nejčastější otázky, jež se změny dodavatele týkají.

Šetřete s energiemi

Ne vždy se změna společnosti, která dodává elektřinu a plyn, vyplácí. Záleží i na tom, jak máte nastavenou spotřebu. Kromě změny samotné byste se ale také měli zamyslet nad tím, zda doma nemůžete sami snížit spotřebu energií. Například tím, že vyměníte staré elektrospotřebiče za novější, které nejsou tak energeticky náročné. I takováto změna vám ročně ušetří až stovky korun.
Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
21. března 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Debata k článku Změna dodavatele energií se může vyplatit (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: