Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Nejdražší psi na světě

původně vyšlo: Besedy lidu 1906, autor neuveden.
Jakou částku za pětici buldoků byl ochoten zaplatit jeden americký milionář? To vám prozradí článek z roku 1906.


Nejdražší pětice buldoků na světě.

Jaký moderní přepych při zvířatech a jiných zbytečnostech!

Vyhoditi za koně nebo jiné zvíře statisíce, nezdá se leckomu malým, a tak vidíme na posledním našem obraze několik psů, buldoků, za něž jistý americký millionář a sportsman ochotně vyplatil přes 70.000 našich korun — tedy tolik, co stojí už dosti slušné venkovské hospodářství! . . .zdroj historického článku:
Besedy lidu 1906, autor neuveden.

datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
14. března 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.Debata k článku 'Nejdražší psi na světě'Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: