Dopřejte koním tu nejlepší péči (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Každý majitel koně ví, že péče o toto vznešené zvíře není nikterak jednoduchá. Aby byl kůň zdravý a spokojený, je třeba věnovat mu pozornost každý den bez výjimky. Úplným základem péče o něj je pravidelné čištění srsti, kování kopyt a zajištění kvalitní potravy. Vyvážená strana koně musí obsahovat dostatek vody, bílkovin, vlákniny a minerálů. Je nanejvýš vhodné alespoň občas koni stravu obohatit o různé potravinové doplňky, které mu zajistí všechny látky nezbytné k zdravému a dlouhému životu.


Alavis Triple Blend je skvělou volbou

Chcete-li vyzkoušet doplněk stravy pro koně, který je ověřený celou řadou zákazníků, sáhněte po Alavisu. Tento veterinární přípravek je vyráběn v Kanadě a splňuje ty nejpřísnější normy týkající se doplňků stravy pro zvířata. Alavis pro koně představuje kompletní kloubní výživu. Je vhodný jak pro hříbata (zhruba od 2 měsíců věku), tak pro dospělé koně. Je skvělou prevencí proti poraněním a onemocněním pohybového aparátu. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek a látky MSM.

Všechny tyto látky mají prokazatelná pozitivní vliv na buňky chrupavky a také na pevnost vazů a šlach. Pro koně, kteří jsou vystavení nadměrné zátěži, ať už sportovní či pracovní, je určen Alavis Trible Blend extra silný. Urychluje regeneraci namáhaného pohybového aparátu. Umožňuje lepší pohyblivost a dokonce v některých případech zlepšuje i výkonnost koně.

Alavis mohou užívat i jiná zvířata

Správně fungující pohybový aparát nepotřebují k životu pouze koně, ale i ostatní zvířata. Pro psy a kočky je určen například Alavis 5. Obsahuje všechny důležité látky nezbytné pro komplexní péči o klouby a šlachy vašeho domácího mazlíčka.

Na závěr je třeba zmínit se o tom, že produkty značky Alavis nejsou vhodné k užívání pro lidi. Alavis Triple Blend sice obsahuje látky, které mají pozitivní vliv i na lidský pohybový aparát, nicméně stále se jedná o veterinární přípravek, a tak obsahuje i pomocné látky, které můžou lidem způsobit trávicí obtíže. Nemluvě o dávkování, které je nastaveno tak, aby odpovídalo potřebám koní a ne lidí.
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
26. února 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.