Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Zvláštní druh parní lokomotivy
původně vyšlo: Epocha 1912, autor neuveden.

Motorový vůz známe z místních železničních tratí dodnes, ale viděli jste ho někdy v kombinaci s parní lokomotivou? Přesně takový parní vůz vám popíše článek z roku 1912.


Lokomotiva druhu u nás neobvyklého.

Severoamerický stát Ohio užívá pro inspekci na svých železničních tratích lokomotivy zde vyobrazené, která vlastně slouží za motorový vůz pro inspekční orgány.

Na předku je plošina, s níž je přehled po trati, a celý stroj mimo to je uzavřen na způsob vagonu.

Od předu ke stanovišti personálu vede signální přístroj, pomoci něhož se inspekční inženýr dorozumívá se strojníkem.původ historického článku:
Epocha 1912, autor neuveden.


datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
8. října 2018Debata k článku 'Zvláštní druh parní lokomotivy'

Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting, Aplus Hotel - levné ubytování v Praze

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.