Jak si zorganizovat kuchyni, abyste stále něco nehledali (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Také se často přistihnete při tom, jak stále něco v kuchyni hledáte? Pokud i u vás v kuchyni vládne totální chaos, máme pro vás řešení. Nabízíme vám pár dobrých tipů, díky kterým vnesete do vaší kuchyně systém. Pokud navíc využijete Tescoma slevy, určitě i něco ušetříte.

Organizace kuchyně

I vám se často stává, že nevíte v kuchyni něco najít? Pokud se někdy nevyznáte v tom, co kde máte, je načase si věci zorganizovat. Dobře uspořádaná a přehledná kuchyň dokáže nejedné hospodyňce ušetřit nejen čas, ale i energii a často také nervy.

1. Sejde z očí, sejde z mysli

Hned na úvod si řekneme základní pravidlo. Přísady, které používáte nejčastěji, mějte vždy na očích. Důvod je jednoduchý. I vám se při revizi zásob často stává, že natrefíte na potraviny, kterým se už skončila trvanlivost? Pokud si vyložíte suroviny, kterým zanedlouho končí datum spotřeby na oči, určitě je stihnete využít ještě dříve, než je budete muset vyhodit do koše.

2. Rozdělte si kuchyň na sekce

Abyste měli v kuchyni větší přehled, rozdělte si prostor na několik zón. Kuchyni si můžete rozdělit například na kavárenskou zónu, kde si naskládáte produkty jako kávovar, rychlovarná konvice, hrnečky, čaj, káva nebo například cukřenka. Podobně si můžete vytvořit i jídelní koutek, kde budete mít uskladněny všechny věci na stolování jako příbory, talíře nebo také ubrousky.

3. Systém v zásuvkách

Skvělý přehled získáte i díky tomu, že vaše zásuvky, poličky nebo skříňky budou mít systém. Ideálním řešením nepořádek v zásuvkách je organizér, resp. kuchyňské organizéry. Kde je můžete sehnat?

Při této příležitosti dáváme do pozornosti eshop Tescoma, kde najdete kuchyňských pomocníků ale i skvělé pomůcky do kuchyně za skvělé ceny. V případě, že jste se rozhodli jednou provždy zatočit s chaosem v kuchyni, jste na správné adrese. Tescoma sleva na kuchyňské potřeby se přece vždy hodí, no ne? Slevové kupóny a kódy nebo jiné top slevy najdete na kupónovém webu Vasekupony.cz.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
5. října 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.