Vkradla se do vašeho sexu rutina? Tak ji vyžeňte (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Asi každý minimálně jednou v životě zažije krizi ve vztahu. Partner nás najednou přestane přitahovat tak, jak tomu bylo na začátku vztahu. V lepším případě se zamilovanost změní v lásku, v horším případě se dostaví absolutní odcizení. Pokud vám na vztahu záleží, je na místě tuto situaci začít řešit. Co takhle začít na úplném začátku? Tedy u sexu?
Sexuologové tvrdí, že jedině s dlouhodobým partnerem může naše sexualita uzrát jako víno. Musíme jí to ovšem dovolit.

Sexuální vztah se vyvíjí

Na začátku nás absolutně ovládají hormony, které si s námi dělají doslova, co chtějí. Na očích mnohdy máme růžové brýle, přehlížíme partnerovi nedostatky a jsme ochotni pro něj udělat cokoliv. I v sexu. Do toho se ostatně pouštíme mnohdy kdekoliv a kdykoliv to je možné. Je ovšem otázkou času, jak dlouho nám tento stav permanentního nadržení vydrží. Zatímco jeden na pozici sexuální mašiny vydrží jeden rok, druhý se partnera „nabaží“ po pověstných sedmi letech. A jsou i lidé, jež jsou nažhavení po celý život. Jsou to sice výjimky, ale existují.

Když se chce, všechno jde

Patříte-li do poslední kategorie, tak vám gratulujeme a upřímně závidíme. Svůj sexuální život si každopádně pěstujte stejným způsobem, jak jste činili doposud. V ostatních případech, pokud vám tedy na partnerovi či partnerce záleží, a rádi byste vztah zachránili, na něm trochu zapracujte. Víte, co se říká? Že, když se chce, tak všechno jde.

Nevíte, jak začít?

Pak možná bude vaším problémem nedostatečná erotická inspirace. Napadlo vás třeba, že při sexu se zdaleka nemusíte omezovat jen na klasickou partnerskou soulož? A že do ní můžete alespoň zakomponovat různé erotické hračky? Zřejmě víte, že je seženete v sexhopu. Máte ale dost kuráže vydat se na osobní exkurzi? Jsou-li erotické hračky pro vás jednou velkou neznámou, zřejmě se v nabídce budete trochu ztrácet.

Vyškolte se na internetu

V tom případě se do průzkumu pusťte přímo v pohodlí domova. Velmi kvalitní školení vám nabízí absolvovat online sexhop RuzovySlon.cz. Ten je plný nejenom erotického zboží všeho druhu, ale i velmi inspirativních článků a především návodů s názornými ukázkami, jak dané zboží používat. Vaší pozornosti by neměly uniknout především erotické videonávody, tedy krátké videonahrávky, které vás maximálně zasvětí do tajů většiny erotických hraček, jež má e-shop ve své nabídce.

Kde začít?

A s čím byste měli začít? Každá žena by si v každém případě měla pořídit kvalitní vibrátor. Ten totiž skvěle poslouží jak při sólové masturbaci, ale při hrátkách v páru. Ženu maximálně nažhaví, na čemž bude participovat i muž. Nejeden sexuolog vám potvrdí, že největším afrodiziakem pro pány je vzrušená partnerka. A vibrátor ji nažhaví na sto procent. Stejně jako dildo, což je další hračka, která nejenom v loži dokáže hotové divy. Jedná se totiž o naprosto dokonalou náhražku penisu, takže na partnerku budete moci být dva!Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
4. října 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.

Doporučujeme i naše další projekty:   magazín Příroda.cz  —  sdílení PDF souborů DraGIF.cz