Co všechno obsahuje výstroj malého hokejisty? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jestliže se váš malý syn stal bezmezným fanouškem ledního hokeje, podpořte jej. Sport je jednou z nejlepších možností, kterak trávit volný čas. Pořiďte mu výstroj, jak se sluší a patří.

Vybavení budoucí hokejové špičky zahrnuje helmu s obličejovým krytem, nákrčník, chrániče, rukavice, speciální kalhoty, hokejku a samozřejmě brusle.

Helma s obličejovým krytem

Nemusíte se nijak děsit pádů, letícího puku či úderu hokejky do obličeje, když má vaše dítě helmu s obličejovým krytem. Helma musí na hlavě pevně držet, zároveň však nikde netlačit. Kryt obličeje bývá mřížkovaný, případně plexisklový.

Nákrčník

Je dost možné, že vás nutnost nákrčníku ani nenapadla. A přitom jde o povinný prvek výbavy. Vyrábí se z pevného materiálu, aby chránil krk nejen před údery hokejkou, ale i před noži bruslí.

Chrániče

Chránič ramen a hrudníku si můžete představit jako brnění, které je však odlehčené, aby nijak nebránilo v pohybu na ledě. Snadno se obléká, takže i vaše dítě to zvládne zcela samo. Chrániče kloubů a suspenzor jsou jasná věc. Předchází úrazům následkem pádu či úderu hokejkou nebo pukem.

Rukavice a kalhoty

Nepodceňte výběr optimálních rukavic a kalhot. Hokejové rukavice a kalhoty jsou vyrobeny speciálně tak, aby tlumily pády na tvrdý led i údery hokejkou. Musí dokonale sedět, nijak nezabraňovat v pohybu vašeho dítěte.

Brusle

Optimální výběr ledních bruslí je opravdu důležitý. Je třeba se zaměřit především na velikost, způsob vázání, kvalitu nožů, prodyšnost. Stupeň zatížení při sportu je také jedním z faktorů majících vliv na výběr bruslí. Je rozdíl, zda je dítě útočník nebo brankář.

Hokejka

Základní prvek výbavy každého hokejisty. Při její koupi myslete hlavně na to, zda je vaše dítě pravák, nebo levák. Další věc je velikost a samozřejmě materiál, z něhož je hokejka vyrobena.

Současné kamenné obchody i e-shopy jsou schopny nabídnout vám profesionální vybavení pro hokejisty. Bauer s přehledem uspokojí vaše představy o rychlém, přehledném nákupu kompletní výstroje.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
22. září 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.