Toaletní stolek: Skvělý němý pomocník pro všechny ženy (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Každá žena potřebuje mít v interiéru domu či bytu svůj vlastní koutek. Spousta z nich řeší situaci tak, že se zkrátka zkrášlují v koupelně. Setkávají se ovšem s nevolí drahých protějšků a také s frontami před dveřmi této místnosti. Především v domácnostech s větším množstvím dětí jsou takovéto řady na denním pořádku.
Řešení této mrzuté situace je přitom velmi jednoduché a ekonomické. Ano, spočívá v zakoupení toaletního stolku. Jak by měl vypadat a co všechno pojímat? Čtěte dál, prozradíme vám to.


Retro, či moderní set?

Tuto otázku je třeba si položit hned na počátku. Odpověď se bude odvíjet především od charakteru ložnice, v níž se tradičně toaletní stolky nacházejí. Máte-li doma větší bytelnou postel v rustikálním provedení, vyplatí se i podobný styl toaletního stolku. Hodně oblíbené jsou variace imitující staré toaletky, jež měly na zámcích urozené paní. Máte-li ovšem moderní ložnici lineárních tvarů, můžete se spolehnout, že najdete elegantní provedení, jež s ní bude korespondovat.

Co vše musí toaletka pojímat?

Nesmírně důležité je, aby toaletní stolek disponoval dostatečným množstvím potřebných polic, zásuvek a jiných úschovných ploch. Jen si vezměte, kolik různých šminek, hřebínků a dalších potřebných věcí máte doma? Když je všechno uloženo přehledně, nebudete muset konkrétní rtěnky, případně stíny či jiné věci hledat. Velmi oblíbené jsou také toaletní stolky se zrcadlem. Právě jeho přítomnost vám umožní zhlédnout se v době, kdy jste již upravená a připravená vyrazit ven.

Vyberte si toaletní stolek a jiný nábytek online

Dnes už při nákupu jakéhokoli nábytku dávno nemusíte chodit do kamenné prodejny. Zvolit si totiž jak toaletní stolky, tak i šatní skříně můžete jednoduše online. Třeba v eshopu Dona-shop.cz. K dispozici je tady spousta různých variací, z nichž si určitě zvolíte takovou, která se bude do vašeho interiéru dokonale hodit.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
2. srpna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.