Naše projekty:   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   magazín Příroda.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Dopřejte dětem vitamíny díky Vibovit junior (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Zajistit dětem po celý den pestrou stravu je obtížné. Ne všichni kluci a holčičky jedí veškeré druhy ovoce a zeleniny. Některé dětičky nepohrdnou tvarohovou pomazánkou s pažitkou a tmavým chlebem, jiným se protiví. Jak tedy dostat do vyvíjejícího se organismu dostatek vitamínů, minerálů a dalších cenných látek? Vibovit junior je chytré a chutné řešení.


Doplněk stravy vhodný od 4 let

Nabídněte svým ratolestem Vibovit junior (http://www.vibovit.cz/produkty/junior-produkty/), který obsahuje mnoho vitamínů a minerálů ukrytých v chutných cucavých tabletách. Nadále nezapomínejte na pestrou a vyváženou stravu. Zkuste svým dětem vyčarovat pěkně vypadající svačinky. V tomto případě se hodí vykrajovátka na zeleninu i ovoce, ale také pěkné svačinové krabičky a malované ubrousky.

Proč Vibovit junior?

Miminka a batolata mají přísun cenných látek v mateřském mléku a domácí stravě. Jakmile přijdou do školky, jejich organismus si začíná zvykat na nové bacily, se kterými se předtím nesetkal. Jejich tělo žádá vitamíny (http://www.vibovit.cz/). Jen tak se může před škodlivými bakteriemi obrnit. Vibovit junior obsahuje zdraví prospěšné složky, jako jsou vitamíny C, E, D, A a B, kyselina listová, zinek, železo, niacin, biotin a selen. Vypsané prvky pomáhají dětem při správném vývoji a růstu.

Co obsahují jednotlivé vitamíny?

Velmi důležitým prvkem je vitamín C, protože posiluje imunitní systém a snižuje míru únavy. Niacin podporuje látkovou výměnu a vitamín E je antioxidant ochraňující organismus. Zinek je oporou paměti a imunitního systému a vitamín A se stará o zdravý vzhled kůže i normální vidění. Kyselina listová má vliv na správnou krvetvorbu a selen udržuje štítnou žlázu ve správném chodu.

Dopřejte svým dětem cucavé tablety s ohromnou dávkou zdraví prospěšných látek a porostou jako z vody. Vibovit junior je vhodný už od 4 let!

Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
21. června 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Novinka: kniha Bejvávalo

Kniha Bejvávalo Vám nabízí 111 zajímavých historických článků ze všech oborů, doplněných o původní fotografie, ilustrace, dobové reklamy a kreslené vtipy. K zakoupení v každém dobrém knihkupectví.
Debata k článku Dopřejte dětem vitamíny díky Vibovit junior (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2020 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: