Bejvávalo.cz

nejnavštěvovanější český server věnovaný historii

Historie by měla být archivována s citem a láskou (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Důležité dokumenty, historické archiválie, litografické tisky i podklady pro zpětné dohledání údajů z minulosti si zaslouží patřičnou péči, co se týče uskladnění a uchování v neporušeném stavu.

Knihovníci, historici, úředníci, administrativní pracovníci, ale i obyčejní podnikatelé, kteří potřebují uchovávat dokumenty nutné k prokázání hospodářského nakládání se svým majetkem pro potenciální kontroly ze strany finančního úřadu a dalších úředních šimlů, by se měli o veškerou dokumentaci postarat tak, aby byla i po několika letech a dekádách neponičená a čitelná.

Kartonové archivační krabice odolají i vlivu zhoršených skladovacích podmínek

Pro dokumentaci obyčejných papírových listů a celých šanonů slouží speciální archivační krabice, do nichž se spisy a písemnosti pohodlně vejdou, a ještě budou moci být uskladněny ve sklepeních nebo na půdách. Ani zhoršené venkovní podmínky nepoškodí boxy určené k archivování listin a podstatných dokladů. Krabice se dodávají zájemcům o obalový materiál již od jednoho kusu i ve velkoobjemovém množství, které využijí velké podniky pro ekonomické, hospodářské a jiné dokazovací archivování důležitých dokumentů.

Archivační boxy slouží pro uskladnění volných i svázaných listin

Archivační boxy a krabice jsou vyrobeny z pevných kartonových materiálů, snadno se skládají a jsou určeny pro snadné popisování a rozlišení. Ke krabicím je možné si objednat praktické spony a nerezové přenašeče, jež jsou dávány k archivačním sponám zdarma. Do jednotlivých krabic se vejdou buď čtyři, nebo více šanonů, a proto si výběrem více kusů s různými velikostmi můžete v policích ve skladu udělat pořádek přesně podle svého přání. Každá prázdná skulinka může být ideálně vyplněna krabicí patřičné velikosti. Končí vypadávání nepotřebných, zaplněných šanonů z polic. Tím, že se volné nebo svázané dokumenty uloží do účelných kartonových krabic, budete mít vždy ve své minulosti pořádek.

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
29. května 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2021 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.