Historie by měla být archivována s citem a láskou (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Důležité dokumenty, historické archiválie, litografické tisky i podklady pro zpětné dohledání údajů z minulosti si zaslouží patřičnou péči, co se týče uskladnění a uchování v neporušeném stavu.
Knihovníci, historici, úředníci, administrativní pracovníci, ale i obyčejní podnikatelé, kteří potřebují uchovávat dokumenty nutné k prokázání hospodářského nakládání se svým majetkem pro potenciální kontroly ze strany finančního úřadu a dalších úředních šimlů, by se měli o veškerou dokumentaci postarat tak, aby byla i po několika letech a dekádách neponičená a čitelná.

Kartonové archivační krabice odolají i vlivu zhoršených skladovacích podmínek

Pro dokumentaci obyčejných papírových listů a celých šanonů slouží speciální archivační krabice, do nichž se spisy a písemnosti pohodlně vejdou, a ještě budou moci být uskladněny ve sklepeních nebo na půdách. Ani zhoršené venkovní podmínky nepoškodí boxy určené k archivování listin a podstatných dokladů. Krabice se dodávají zájemcům o obalový materiál již od jednoho kusu i ve velkoobjemovém množství, které využijí velké podniky pro ekonomické, hospodářské a jiné dokazovací archivování důležitých dokumentů.

Archivační boxy slouží pro uskladnění volných i svázaných listin

Archivační boxy a krabice jsou vyrobeny z pevných kartonových materiálů, snadno se skládají a jsou určeny pro snadné popisování a rozlišení. Ke krabicím je možné si objednat praktické spony a nerezové přenašeče, jež jsou dávány k archivačním sponám zdarma. Do jednotlivých krabic se vejdou buď čtyři, nebo více šanonů, a proto si výběrem více kusů s různými velikostmi můžete v policích ve skladu udělat pořádek přesně podle svého přání. Každá prázdná skulinka může být ideálně vyplněna krabicí patřičné velikosti. Končí vypadávání nepotřebných, zaplněných šanonů z polic. Tím, že se volné nebo svázané dokumenty uloží do účelných kartonových krabic, budete mít vždy ve své minulosti pořádek.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
29. května 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.