Aktivní odpočinek ve všech podobách nabízejí Lázně Luhačovice (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jihovýchodní Morava se vyjma krásné, neporušené krajiny plné cyklostezek, historických center, kulturního vyžití i vinohradů může pyšnit jedinečným sídlem českého, potažmo moravského lázeňství. Luhačovice nenabízejí pouze prostor pro relaxaci a návrat do společenského a sociálního života díky pobytům ve svých lázních. Dokážou uspokojit turisty z Česka i zahraničí, vítají sportovce, táborníky a celé rodiny s dětmi. Senioři jsou oblíbenou kategorií, která si zde užije dosyta kultury i kontaktů s vrstevníky během víkendových, týdenních i delších pobytů.


Relaxace, historie a kultura prostupuje skrz naskrz luhačovickými lázněmi

Lázně Luhačovice se pyšní jedinečností, jíž je vlastní kamenné divadlo. Přívětivý lázeňský park je zpřístupněn veřejnosti. A nejen to. V parku lze provozovat odpočinkové aktivity pro všechny věkové kategorie, kam spadá například pétanque, kroket či fresbee. Přímo ve městě Luhačovice je spousta příležitostí pro relaxaci, vzdělávání i kulturní vzdělávání. Posezení na zahrádce cukrárny, kavárny či vinárny přímo na kolonádě a zaposlouchání se do koncertu živé hudby jsou osvěžením parných letních dní, jež je možno strávit na zahrádkách provozovatelů většiny podniků.

Cyklistika, turistika i in-line bruslení v okolí Luhačovic

Celoroční provoz Lázní Luhačovice umožňuje klidný nebo aktivní odpočinek pro všechny lázeňské hosty i obyčejné návštěvníky překrásného města. Dostatek sportovního vyžití doplňují sportovní aktivity, které je možné provozovat i v neopakovatelných scenériích okolní přírody. Cyklostezky, turistické trasy i stezky pro in-line bruslení jsou otevřeny sportuchtivým nadšencům. Hrady, zámky i skanzeny otevírají své brány pro malé a dospělé zájemce o rozšíření kulturního a historického povědomí. Při plánování dovolené, prázdnin i hledání zajímavého víkendového pobytu není možné Luhačovice vynechat. Seznam všech lázní v Česku naleznou zájemci na webu radicestujeme.eu.
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
31. ledna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.