Aktivní odpočinek ve všech podobách nabízejí Lázně Luhačovice (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jihovýchodní Morava se vyjma krásné, neporušené krajiny plné cyklostezek, historických center, kulturního vyžití i vinohradů může pyšnit jedinečným sídlem českého, potažmo moravského lázeňství. Luhačovice nenabízejí pouze prostor pro relaxaci a návrat do společenského a sociálního života díky pobytům ve svých lázních. Dokážou uspokojit turisty z Česka i zahraničí, vítají sportovce, táborníky a celé rodiny s dětmi. Senioři jsou oblíbenou kategorií, která si zde užije dosyta kultury i kontaktů s vrstevníky během víkendových, týdenních i delších pobytů.


Relaxace, historie a kultura prostupuje skrz naskrz luhačovickými lázněmi

Lázně Luhačovice se pyšní jedinečností, jíž je vlastní kamenné divadlo. Přívětivý lázeňský park je zpřístupněn veřejnosti. A nejen to. V parku lze provozovat odpočinkové aktivity pro všechny věkové kategorie, kam spadá například pétanque, kroket či fresbee. Přímo ve městě Luhačovice je spousta příležitostí pro relaxaci, vzdělávání i kulturní vzdělávání. Posezení na zahrádce cukrárny, kavárny či vinárny přímo na kolonádě a zaposlouchání se do koncertu živé hudby jsou osvěžením parných letních dní, jež je možno strávit na zahrádkách provozovatelů většiny podniků.

Cyklistika, turistika i in-line bruslení v okolí Luhačovic

Celoroční provoz Lázní Luhačovice umožňuje klidný nebo aktivní odpočinek pro všechny lázeňské hosty i obyčejné návštěvníky překrásného města. Dostatek sportovního vyžití doplňují sportovní aktivity, které je možné provozovat i v neopakovatelných scenériích okolní přírody. Cyklostezky, turistické trasy i stezky pro in-line bruslení jsou otevřeny sportuchtivým nadšencům. Hrady, zámky i skanzeny otevírají své brány pro malé a dospělé zájemce o rozšíření kulturního a historického povědomí. Při plánování dovolené, prázdnin i hledání zajímavého víkendového pobytu není možné Luhačovice vynechat. Seznam všech lázní v Česku naleznou zájemci na webu radicestujeme.eu.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
31. ledna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.