Naše projekty: originální samolepky na stěnu Pieris.czmagazín Příroda.czobchod s plastikovými modely Plastikáče.czefektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Aktivní odpočinek ve všech podobách nabízejí Lázně Luhačovice (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jihovýchodní Morava se vyjma krásné, neporušené krajiny plné cyklostezek, historických center, kulturního vyžití i vinohradů může pyšnit jedinečným sídlem českého, potažmo moravského lázeňství. Luhačovice nenabízejí pouze prostor pro relaxaci a návrat do společenského a sociálního života díky pobytům ve svých lázních. Dokážou uspokojit turisty z Česka i zahraničí, vítají sportovce, táborníky a celé rodiny s dětmi. Senioři jsou oblíbenou kategorií, která si zde užije dosyta kultury i kontaktů s vrstevníky během víkendových, týdenních i delších pobytů.


Relaxace, historie a kultura prostupuje skrz naskrz luhačovickými lázněmi

Lázně Luhačovice se pyšní jedinečností, jíž je vlastní kamenné divadlo. Přívětivý lázeňský park je zpřístupněn veřejnosti. A nejen to. V parku lze provozovat odpočinkové aktivity pro všechny věkové kategorie, kam spadá například pétanque, kroket či fresbee. Přímo ve městě Luhačovice je spousta příležitostí pro relaxaci, vzdělávání i kulturní vzdělávání. Posezení na zahrádce cukrárny, kavárny či vinárny přímo na kolonádě a zaposlouchání se do koncertu živé hudby jsou osvěžením parných letních dní, jež je možno strávit na zahrádkách provozovatelů většiny podniků.

Cyklistika, turistika i in-line bruslení v okolí Luhačovic

Celoroční provoz Lázní Luhačovice umožňuje klidný nebo aktivní odpočinek pro všechny lázeňské hosty i obyčejné návštěvníky překrásného města. Dostatek sportovního vyžití doplňují sportovní aktivity, které je možné provozovat i v neopakovatelných scenériích okolní přírody. Cyklostezky, turistické trasy i stezky pro in-line bruslení jsou otevřeny sportuchtivým nadšencům. Hrady, zámky i skanzeny otevírají své brány pro malé a dospělé zájemce o rozšíření kulturního a historického povědomí. Při plánování dovolené, prázdnin i hledání zajímavého víkendového pobytu není možné Luhačovice vynechat. Seznam všech lázní v Česku naleznou zájemci na webu radicestujeme.eu.Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
31. ledna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Novinka: kniha Bejvávalo

Kniha Bejvávalo Vám nabízí 111 zajímavých historických článků ze všech oborů, doplněných o původní fotografie, ilustrace, dobové reklamy a kreslené vtipy. K zakoupení v každém dobrém knihkupectví.

Kolorované snímky

Debata k článku Aktivní odpočinek ve všech podobách nabízejí Lázně Luhačovice (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: