Nová služba Ideální brigáda je vhodná pro zaměstnavatele i brigádníky (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
V současné době je nezaměstnanost od roku 2010 na historickém minimu. Zatímco v roce 2013 byla nezaměstnanost 7,3 %, v letošním roce je procento mnohem níže. V únoru se zastavilo na 1,9 %. Pro zaměstnavatele je velice obtížné sehnat kvalifikované pracovníky na hlavní pracovní poměr, a proto velice často dávají šanci i brigádníkům. Zase na druhou stranu, brigádníci často nevědí, kde mají práci na částečný úvazek hledat. Právě ke spojení těchto dvou stran vznikla unikátní služba Ideální brigáda.

Pro koho je služba určena?

V první řadě slouží lidem hledajícím si brigádu, tedy studentům, ženám v domácnosti a na mateřské, důchodcům či nezaměstnaným, jimž se nedaří sehnat dobře placenou práci na plný úvazek. Ideální brigádu prostě využijí všichni, kteří si chtějí přivydělat nějakou tu korunu navíc.

Skrze webový portál Ideální brigáda se vám mohou naskytnout jedinečné příležitosti, ať už hledáte jednorázový, pravidelný, nebo dlouhodobý přivýdělek. Dělat to, co vás baví, a přitom nemuset dojíždět desítky kilometrů? Opravdu to není sen, s Ideální brigádou je to realita.

Podnikatelé a personalisté si také přijdou na své

Služba však myslí na obě strany, tedy i na samotné podnikatele a personalisty, kteří shání brigádníky na občasnou i pravidelnou výpomoc. Stává se, že některý ze zaměstnanců si přivodí úraz, kvůli němuž zůstane dlouho marodit, a potom je pro vedoucího velice těžké sehnat náhradu. Samozřejmě je nesmysl, aby ostatní zaměstnanci odváděli práci ještě za někoho jiného. Přijatelnějším řešením je brigádník, jenž rychlo obsadí libovolnou směnu. Ideální brigáda má podnikatelům a majitelům firem šetřit peníze i čas.

Pro kohokoliv, kdo potřebuje výpomoc

Služba je unikátní v tom, že spojuje nejen zaměstnavatele s brigádníky, ale pomáhá i soukromníkům vyhledat výpomoc na stavbách, zahradě a v domácnosti. Stejně tak skrze aplikaci najdete hlídání pro děti, doučování pro školáky a podobně.

Jak se zaregistrovat?

Proces registrace je naprosto jednoduchý a rychlý. Brigádníky potěší, že je pro ně služba zcela zdarma. Pokud jste tedy zájemce o brigádu, stačí se zaregistrovat, vyplnit osobní údaje a e-mail, na který vám přijde ověřovací e-mail. Po potvrzení registrace se dostanete do aplikace, která po vás chce vyplnit profil, protože jedině tak dostanete přístup k veškerým funkcím.

Po vyplnění osobních údajů se vám zobrazí další záložky, kde informujete potenciálního zaměstnavatele o tom, jaký je váš zdravotní a pracovní vztah, jaké máte nejvyšší dosažené vzdělání, zkušenosti a certifikáty, jakými umíte jazyky, zda máte řidičský průkaz či vlastní automobil a podobně. Samozřejmě informace, které nechcete sdělit, nemusíte uvádět. Dále se vás aplikace ptá na to, o jakou práci máte zájem, abyste se zobrazovali pouze těm podnikatelům, již nabízejí brigády vašich snů.

Podobně probíhá registrace i u zaměstnavatelů, ale s tím rozdílem, že pro ně je služba zpoplatněná. Jestliže tedy jako personalista či podnikatel chcete vytvořit poptávku a najít tak vhodné brigádníky, musíte si nejprve dobít kredit. Potom jen napíšete, o jakou práci se jedná, v jakém termínu brigádníka potřebujete a jakou mzdu mu nabízíte.

Doporučení na závěr

Ideální brigáda může posloužit také zaměstnavatelům, již mají stálé brigádníky, které obvolávají v případě potřeby. Právě skrze webovou aplikaci můžete spravovat tento seznam a oslovovat brigádníky, čímž šetříte spoustu času i peněz.

A teď už stačí jen jediné. Zajít na webovou stránku https://www.idealnibrigada.cz/, kde provedete registraci, a můžete se pustit do hledání brigády či brigádníků.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
21. května 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.