Překlady jazyků (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Překlady jsou věda. A na vědu jsou potřeba odborníci.

A to jsme my – tým express-překlady.cz. Jsme na trhu již 4 roky a za tu dobu jsme přeložili texty pro více než 1500 klientů. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům i vy a nebudete litovat.

Šetříme váš čas i peníze

Čas jsou zkrátka peníze. A tak jsme pro pohodlí našich zákazníků vytvořili unikátní systém objednávek a vzájemné komunikace, který celkový proces objednávky i předání textu urychlí při zachování vysoké kvality. Jak je to možné? Nachystali jsme na svém webu online formulář pro nezávazné objednávky. Během chvilky zde vyplníte parametry objednávky a odešlete. Dle uvážení můžete přidat také text vašeho překladu. Díky tomu můžeme pro vás včas zarezervovat nejvhodnějšího překladatele. Do hodinky od nezávazné objednávky máte na svém emailu cenovou nabídku a váš překladatel je připraven začít s překladem.

Sehraný tým překladatelů 365 dní v roce

Je libo přeložit technický text do polštiny? Smlouvu do italštiny? Web vaší společnosti do němčiny? V naší agentuře čeká na vaše texty tým 90 překladatelů napříč různými vědními obory a světovými jazyky. Díky tomu si poradíme i s netradičními texty, jako jsou odborné studie, úřední překlady či technické manuály. Své služby online překladů zajišťujeme každý den v roce.

Nemáme konkrétní specializaci, vytváříme překlady dle vašich potřeb. Nejčastěji nám na stolech končí překlady smluv a obchodní korespondence, technické dokumentace a manuály, ale i soudní překlady či umělecká díla. Zajistíme pro vás také profesionální překlady vašich webových stránek s ohledem na lokalizaci či jiných propagačních materiálů, jako jsou brožury, letáky, newslettery či reklamy.

Korektury akademických prací

Jste-li student, jistě oceníte naši pomoc s překladem a korekturou bakalářských, diplomových prací. Zkontrolovat můžeme nejen cizojazyčné texty, ale také česky psané práce.

Překlady na míru

Nenašli jste v našem výčtu to, co potřebujete? Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu, telefonu či na webových strankách. Zakládáme si na kvalitní komunikaci jak před uzavřením objednávky, tak i v průběhu zpracování textu. Ve svém klientském účtu máte proto možnost komunikace přímo s vašim překladatelem. I v průběhu tedy můžete ověřovat stav vaší zakázky a upřesňovat náležitosti překladu. Pro vaši maximální spokojenost poskytujeme na všechny texty 14 denní lhůtu pro další opravy.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
2. května 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.