Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Měla by výherkyně Miss Paříž 1931 šanci na soutěži krásy i dnes?

původně vyšlo: Moravský illustrovaný zpravodaj 1931, autor neuveden.
Volby královny krásy jsou s námi už velmi dlouho. Zajímá vás, jak vypadala nejkrásnější Pařížanka v roce 1931? Posuďte sami, zda by se svým vzhledem mohla zaujmout porotu soutěže miss i dnes.


Volba „Miss Paříž 1931“.

V Paříži byla pořádána slavnostním způsobem volba nejkrásnější ženy Paříže.

Výtěžek okázalého podniku byl věnován vdovám a sirotkům po padlých ve válce.

Jura byla složena z vynikajících osobnosti pařížských i cizích. Trvala dva večery a v konečném skrutiniu byly zvoleny dámy dvě.

(Zleva): Magdalena Chaumontová a Helena Hallierová, známá filmová hvězda. V pozadí (opět zleva) je Rosina Desmontová, předseda volební komise L. Malaxis a spisovatelka Titayna, členové jury. Volba bude opakována ještě jednom při pařížském karnevalu v druhé polovici února.zdroj historického článku:
Moravský illustrovaný zpravodaj 1931, autor neuveden.

datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
8. března 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.Debata k článku 'Měla by výherkyně Miss Paříž 1931 šanci na soutěži krásy i dnes?'


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: