Naše projekty: originální samolepky na stěnu Pieris.czmagazín Příroda.czobchod s plastikovými modely Plastikáče.czefektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Dětský pokoj nesmí být nudný (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Dětský pokoj vždy zařizujeme s vidinou toho, že v něm dítě bude trávit hodně času. Jako rodiče chceme, aby se v něm naše ratolest cítila příjemně a zároveň bezpečně. Malé miminko toho příliš nepotřebuje. Vystačíte si s postýlkou, skříní na oblečení, boxem na první hračky a přebalovacím pultem. To batole už nepotřebuje jen máminu náruč, ale především prostor a věci, které může prozkoumávat.


Proč pořídit do dětského pokoje koberec?

Děti zhruba od půl roku věku začnou trávit většinu času na zemi. Učí se nejprve plazit, potom lézt a nakonec se objeví první krůčky.

Teplá, kvalitní a odolná podlahová krytina je tedy nezbytná. Na koberci nebudou dětem klouzat nožičky a dobře tak projdou všemi zmíněnými fázemi vývoje. Dětské koberce s nízkým vlasem se dobře čistí. Děti pak ocení jejich hravé vzory.

Nebojte se barev a dekorací

V žádném dětském pokoji by neměly chybět barvy, obrázky a další dekorace. I když vy jako dospělí vyznáváte jednoduchost a minimalismus, děti potřebují mít ve svém okolí podněty, které budou podporovat jejich fantazii a zvědavost. Jako dekorace mohou samozřejmě posloužit první hračky. Okna budou působit veseleji, pokud na ně pověsíte dětské záclony. Barvy, pohádkové postavičky a zvířátka by neměly chybět v žádném dětském pokoji.

Kde bude spát?

Miminka ráda spí v blízkosti svých rodičů. Pokud upřednostňujete principy kontaktního rodičovství, možná jste se úplně obešli bez malé postýlky. Předškolák by však už svou vlastní postel mít měl. Aby se v ní cítilo dítě příjemně, zapojte ho do jejího výběru. Dřevěná barevná postel s hravým povlečením nadchne každé dítě. Dětské povlečení by mělo být vyrobené z kvalitní pevné bavlny, aby dítěti vydrželo v dobrém stavu několik let. Dáte-li dítěti do postele oblíbené plyšové hračky a pár měkkých polštářků, bude spát doslova jako miminko a vy se konečně také pohodlně vyspíte.Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
27. února 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Novinka: kniha Bejvávalo

Kniha Bejvávalo Vám nabízí 111 zajímavých historických článků ze všech oborů, doplněných o původní fotografie, ilustrace, dobové reklamy a kreslené vtipy. K zakoupení v každém dobrém knihkupectví.

Kolorované snímky

Debata k článku Dětský pokoj nesmí být nudný (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: