Orientujete se v oblasti obalového materiálu? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jste výrobní firmou, která hledá nejvhodnější způsob, jak své produkty nejlépe zabalit, aby se na cestě k odběrateli nezničily? Možností je celá řada od kartonových krabic, přes fólie až po obálky.

Nejpoužívanější obaly

Není jimi nikdo jiný než kartonové krabice. Volit můžete mezi klasickou třívrstvou variantou, až po zpevněné pětivrstvé typy velmi odolného charakteru. Na trhu je k dostání celá škála rozměrů, druhů, vrstev kartonu, způsobů uzavírání a barev krabic. Pro specializovanou firmu též není žádným problémem vyrobit vám krabici na míru dle vašich individuálních požadavků.

Pro zvýšení odolnosti

Obalové materiály zahrnují rovněž fólie, jež mají široký rozsah použití. K balení křehkého zboží využijete bublinkovou fólii, která se také osvědčila jako výplňový materiál krabic. K zafixování zásilek jsou určeny strečové fólie, jež najdou své uplatnění i při stěhování nábytku. Pro balení masa, sýrů, uzenin atd. jsou určeny potravinářské fólie splňující potřebné hygienické požadavky.

Nezapomeňte na lepicí pásky

Balení zboží by se neobešlo bez kvalitních lepicích pásek, jimiž se dají přelepovat kartonové a plastové krabice. Jsou též významným marketingovým nástrojem. Reklamní potisk lepících pásek je jedním ze způsobů, jak profesionálně prezentovat vaši značku nebo firmu. Stačí si zvolit motiv a do 3-4 týdnů od schválení grafiky jsou pásky hotové. Samostatnou kategorií jsou vázací pásky, jež slouží k zabezpečení zboží při přepravě.

Drobný obalový materiál

Do této kategorie spadají igelitové pytle a mikrotenové sáčky všech velikostí, s rychlouzavíracím systémem nebo s možností uzavírání na zip. Dále se vám budou jistě hodit též igelitové a mikrotenové tašky v provedení s uchem a bez ucha. K dostání je mnoho barevných variant a potisků různých motivů.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
26. února 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.