Umíte si správně vybrat plavky? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jaro je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas vybrat si nové plavky pro letošní léto. Módním hitem této plavkové sezony budou plavky s hlubokými výstřihy, průstřihy a volánky. Nejdůležitějším kritériem výběru je však stále to, že vám plavky musí perfektně sedět. Měly byste se v nich cítit pohodlně a zároveň žensky.

Skvěle padnoucí plavky pro každou ženu

Nabídka plavek je tak široká, že opravdu každá žena může mít takové, které dají vyniknout jejím přednostem a skryjí případné nedostatky. Plavky dámské jednodílné jsou ideální nejen pro sportovní vyžití, ale také pro ženy s plnoštíhlou postavou.

Zdobí-li vás plné ženské tvary, sáhněte po plavkách v celku. Jsou elegantní a zároveň pohodlné. Perfektní střih, výrazné vzory a zajímavé barvy z nich dělají kousek šatníku, který se rozhodně nebudete stydět nosit. Pokud máte větší poprsí, vybírejte plavky s kvalitně vyztuženými košíčky, které dají prsům ten správný tvar. Nová kolekce plavek je takovými kousky nabitá.

Toužíte po krásném opálení?

Plavky dámské dvoudílné jsou jasnou volbou, pokud si chcete v létě dopřát opalování na sluníčku. Stejně dobře je využijete i při občasné návštěvě bazénu či aquaparku. Dvoudílné plavky vám musí přesně obepínat tělo. Nikde vás nesmí škrtit a zároveň by vám ale ani jeden díl neměl být volný. Pokazilo by to výsledný efekt.

Až budete plavky zkoušet, nezapomeňte se v nich předklonit, vyzkoušejte si pohyb připomínající plavání, jen tak zjistíte, že vám vrchní díl sedí nejen ve vzpřímené poloze. Kvalitní střih, kterým se chlubí například plavky Litex, je v tomto ohledu zásadní.

Chcete-li při nákupu ušetřit pár korun, nezapomeňte se podívat na výprodej plavek. E-shop www.sportaoutdoor.cz nabízí novou kolekci plavek Litex a zároveň má stálý posezónní výprodej plavek. Prodává plavky dámské, pánské, dětské, dívčí i chlapecké.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
24. února 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.