Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Umíte si správně vybrat plavky? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jaro je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas vybrat si nové plavky pro letošní léto. Módním hitem této plavkové sezony budou plavky s hlubokými výstřihy, průstřihy a volánky. Nejdůležitějším kritériem výběru je však stále to, že vám plavky musí perfektně sedět. Měly byste se v nich cítit pohodlně a zároveň žensky.


Skvěle padnoucí plavky pro každou ženu

Nabídka plavek je tak široká, že opravdu každá žena může mít takové, které dají vyniknout jejím přednostem a skryjí případné nedostatky. Plavky dámské jednodílné jsou ideální nejen pro sportovní vyžití, ale také pro ženy s plnoštíhlou postavou.

Zdobí-li vás plné ženské tvary, sáhněte po plavkách v celku. Jsou elegantní a zároveň pohodlné. Perfektní střih, výrazné vzory a zajímavé barvy z nich dělají kousek šatníku, který se rozhodně nebudete stydět nosit. Pokud máte větší poprsí, vybírejte plavky s kvalitně vyztuženými košíčky, které dají prsům ten správný tvar. Nová kolekce plavek je takovými kousky nabitá.

Toužíte po krásném opálení?

Plavky dámské dvoudílné jsou jasnou volbou, pokud si chcete v létě dopřát opalování na sluníčku. Stejně dobře je využijete i při občasné návštěvě bazénu či aquaparku. Dvoudílné plavky vám musí přesně obepínat tělo. Nikde vás nesmí škrtit a zároveň by vám ale ani jeden díl neměl být volný. Pokazilo by to výsledný efekt.

Až budete plavky zkoušet, nezapomeňte se v nich předklonit, vyzkoušejte si pohyb připomínající plavání, jen tak zjistíte, že vám vrchní díl sedí nejen ve vzpřímené poloze. Kvalitní střih, kterým se chlubí například plavky Litex, je v tomto ohledu zásadní.

Chcete-li při nákupu ušetřit pár korun, nezapomeňte se podívat na výprodej plavek. E-shop www.sportaoutdoor.cz nabízí novou kolekci plavek Litex a zároveň má stálý posezónní výprodej plavek. Prodává plavky dámské, pánské, dětské, dívčí i chlapecké.
Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
24. února 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Fotoarchiv

Debata k článku Umíte si správně vybrat plavky? (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: