Umíte si správně vybrat plavky? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jaro je za dveřmi, a tak je nejvyšší čas vybrat si nové plavky pro letošní léto. Módním hitem této plavkové sezony budou plavky s hlubokými výstřihy, průstřihy a volánky. Nejdůležitějším kritériem výběru je však stále to, že vám plavky musí perfektně sedět. Měly byste se v nich cítit pohodlně a zároveň žensky.


Skvěle padnoucí plavky pro každou ženu

Nabídka plavek je tak široká, že opravdu každá žena může mít takové, které dají vyniknout jejím přednostem a skryjí případné nedostatky. Plavky dámské jednodílné jsou ideální nejen pro sportovní vyžití, ale také pro ženy s plnoštíhlou postavou.

Zdobí-li vás plné ženské tvary, sáhněte po plavkách v celku. Jsou elegantní a zároveň pohodlné. Perfektní střih, výrazné vzory a zajímavé barvy z nich dělají kousek šatníku, který se rozhodně nebudete stydět nosit. Pokud máte větší poprsí, vybírejte plavky s kvalitně vyztuženými košíčky, které dají prsům ten správný tvar. Nová kolekce plavek je takovými kousky nabitá.

Toužíte po krásném opálení?

Plavky dámské dvoudílné jsou jasnou volbou, pokud si chcete v létě dopřát opalování na sluníčku. Stejně dobře je využijete i při občasné návštěvě bazénu či aquaparku. Dvoudílné plavky vám musí přesně obepínat tělo. Nikde vás nesmí škrtit a zároveň by vám ale ani jeden díl neměl být volný. Pokazilo by to výsledný efekt.

Až budete plavky zkoušet, nezapomeňte se v nich předklonit, vyzkoušejte si pohyb připomínající plavání, jen tak zjistíte, že vám vrchní díl sedí nejen ve vzpřímené poloze. Kvalitní střih, kterým se chlubí například plavky Litex, je v tomto ohledu zásadní.

Chcete-li při nákupu ušetřit pár korun, nezapomeňte se podívat na výprodej plavek. E-shop www.sportaoutdoor.cz nabízí novou kolekci plavek Litex a zároveň má stálý posezónní výprodej plavek. Prodává plavky dámské, pánské, dětské, dívčí i chlapecké.
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
24. února 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.