Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Kdy i naše velkoměsta nakoupí nejnovější vyhlídkové elektrobusy?

původně vyšlo: Epocha 1907, autor —a.
Tichý a pohodlný vyhlídkový autobus s elektrickým pohonem, který vám představí náš historický článek z roku 1907, postupně dobývá světová velkoměsta. Dočkají se takové moderní turistické atrakce třeba i Praha nebo Brno?


Turistický automobil.

Prohlídka znamenitostí většího města není pro turistu vždy osvěžením jmenovitě ne pro toho, který musí brát ohled na drahotu drožek, fiakrů i zvláštních průvodců a konati prohlídku pěšky.

Za tím účelem zařídily některé cestovní kanceláře ve velkých městech amerických jako je New York, Chicago, Washington a j., a nejnověji i v Berlíně, zvláštní veliké otevřené automobilní vozy, jež pojmou celou velkou společnost turistů a konají s ní objíždky po všech znamenitostech města, o nichž se cestovatelům dostává výkladu od průvodčího, jenž společnost tu provází.zdroj historického článku:
Epocha 1907, autor —a.

datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
31. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.Debata k článku 'Kdy i naše velkoměsta nakoupí nejnovější vyhlídkové elektrobusy?'


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: