Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Kdy i naše velkoměsta nakoupí nejnovější vyhlídkové elektrobusy?

původně vyšlo: Epocha 1907, autor —a.
Tichý a pohodlný vyhlídkový autobus s elektrickým pohonem, který vám představí náš historický článek z roku 1907, postupně dobývá světová velkoměsta. Dočkají se takové moderní turistické atrakce třeba i Praha nebo Brno?


Turistický automobil.

Prohlídka znamenitostí většího města není pro turistu vždy osvěžením jmenovitě ne pro toho, který musí brát ohled na drahotu drožek, fiakrů i zvláštních průvodců a konati prohlídku pěšky.

Za tím účelem zařídily některé cestovní kanceláře ve velkých městech amerických jako je New York, Chicago, Washington a j., a nejnověji i v Berlíně, zvláštní veliké otevřené automobilní vozy, jež pojmou celou velkou společnost turistů a konají s ní objíždky po všech znamenitostech města, o nichž se cestovatelům dostává výkladu od průvodčího, jenž společnost tu provází.


Původní zdroj historického článku:
Epocha 1907, autor —a.datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
31. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Debata k článku Kdy i naše velkoměsta nakoupí nejnovější vyhlídkové elektrobusy?


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: