Kde nakoupit kvalitní dekorativní kosmetiku levně? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Pokud se ráda líčíte a preferujete kvalitní kosmetiku, určitě do ní investujete nemalé množství peněz. Co z kosmetiky však skutečně potřebujete? A kde můžete nakoupit kvalitní kosmetiku za rozumné ceny? Poradíme vám.

Tyto kousky dekorativní kosmetiky by vám neměly chybět

I když se mnohým z vás při pohledu na profesionální vizážistický kufřík plný různých produktů a barev rozzáří oči, na každodenní líčení vám v zásadě stačí několik základních kousků dekorativní kosmetiky. Pomocí nich podtrhnete svou přirozenou krásu a pomohou vám zazářit i při speciálních příležitostech. Co by tedy ve vaší kosmetické taštičce určitě nemělo chybět?

Kvalitní make-up, který je vhodný pro váš typ pleti,

Korektor na překrytí skvrn a pupínků na obličeji, kruhů pod očima či jiných nedokonalostí pleti,

Oční stíny a štětce - paletky očních stínů, které se nanášejí kvalitními štětci na stínování,

Tvářenka - barva na tváře na rozzáření vaší tváře,

Tužka na oči - černá tužka na zvýraznění očí zejména při večerním líčení,

Tužka a stín na obočí - na úpravu tvaru a barvy vašeho obočí,

Správná řasenka - prodlužující nebo zhušťující podle charakteru vašich řas,

Rtěnka - nejlépe více kousků, nenápadnější na běžné nošení a výraznější na večerní líčení,

Rozjasňovač pleti na rozjasnění pleti a dodání zdravého lesku,

Bronzer na dodání zdravé svěžesti i bledé pokožce.

Za takovou sbírku dekorativní kosmetiky však určitě nemusíte zaplatit tolik jako profesionální vizážista. Existují dražší i levnější možnosti, třeba se jen rozhodnout, čemu dáte přednost.


Značková versus neznačková kosmetika

Je zřejmé, že pokud chcete používat značkovou kosmetiku, při jejím nákupu si zpravidla co-to připlatíte. Nicméně, vyplatí se do takové luxusní kosmetiky skutečně investovat, nebo na denní používání stačí i levnější neznačkové produkty?

Pravda je, že „zvuční“ značka ještě nemusí zaručit kvalitu. Na druhé straně, i neznačková kosmetika může být kvalitní. Nejlepší je, pokud si kosmetiku před samotnou koupí můžete vyzkoušet. Například v drogeriích se běžně nacházejí testery, které vám to bez problémů umožní. Pokud ne, vyžádejte si vzorek a otestujte ji na své pleti.

Každé z nás samozřejmě vyhovuje něco jiného. U dražších produktech platíte i za značku a obal. Na druhé straně možná zjistíte, že dražší výrobek vám vydrží déle a nemusíte neustále doplňovat zásobu levnější alternativy. Každopádně, zda se rozhodnete pro jednu nebo druhou alternativu, existují možnosti, jak je nakoupit za rozumnou cenu.

Kosmetika za rozumnou cenu

Širokou nabídku kvalitní dekorativní kosmetiky za rozumnou cenu naleznete v internetovém obchodě Notino. Na Notino.cz naleznete produkty pro dokonalé líčení od téměř 200 značek, a to včetně top světových značek, jakými jsou Clinique, Dior, Estée Lauder, Lancôme, L´Oréal Paris nebo Max Factor, ale i jiné značky a neznačky.

Tip od nás: V případě, že chcete nakupovat ještě výhodnější, dáváme do pozornosti kupónový portál Vasekupony.cz, kde najdete mega slevy, slevové kupóny a slevové kódy nebo dokonce výprodeje a šetřete peníze na každém jednom nákupu.

Notino na svém internetovém obchodě nabízí mnohem výhodnější ceny než kamenné prodejny a na stejném produktu ušetříte často až 70%. Notino totiž pracuje s menšími maržemi a nemusí platit drahé nájmy za prodejny. Navíc nakupuje od dodavatelů větší množství, což obchodu umožňuje získat výhodnější nákupní ceny. Právě díky tomu tak často můžete nakoupit nejlevnější kosmetiku.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
20. prosince 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.