Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Nová elektrická lokomotiva Siemens
původně vyšlo: Epocha 1913, autor neuveden.

Historický článek z roku 1913 vám představí zajímavou a svým způsobem i pohlednou novou elektrickou lokomotivu z německé továrny Siemens-Schuckert.


Elektrická lokomotiva Berlínských městských drah.

Závody Siemens-Schuckert-ovy zhotovily pro Berlínské městské dráhy nový typ elektrické lokomotivy, velmi odlišný od tvarů dosavadních.

Jak vidno z obrázku, motor je totiž ve výšce uprostřed. Pokusy, na základě nichž má být pohon berlínských drah během příštích let elektrisován, dopadly s tímto strojem velmi dobře.původ historického článku:
Epocha 1913, autor neuveden.


datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
18. listopadu 2018Debata k článku 'Nová elektrická lokomotiva Siemens'
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.