Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Nová elektrická lokomotiva Siemens

původně vyšlo: Epocha 1913, autor neuveden.
Historický článek z roku 1913 vám představí zajímavou a svým způsobem i pohlednou novou elektrickou lokomotivu z německé továrny Siemens-Schuckert.


Elektrická lokomotiva Berlínských městských drah.

Závody Siemens-Schuckert-ovy zhotovily pro Berlínské městské dráhy nový typ elektrické lokomotivy, velmi odlišný od tvarů dosavadních.

Jak vidno z obrázku, motor je totiž ve výšce uprostřed. Pokusy, na základě nichž má být pohon berlínských drah během příštích let elektrisován, dopadly s tímto strojem velmi dobře.zdroj historického článku:
Epocha 1913, autor neuveden.

datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
18. listopadu 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Debata k článku Nová elektrická lokomotiva Siemens


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: