Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Aby balení a lepení šlo jako po másle (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Je vaším denním chlebem balení a lepení zboží různého druhu? A používáte k tomu kvalitní materiál? To byste totiž měli!

Obzvláště provozovatelé e-shopů (alespoň někteří) si na balení zboží dávají záležet. V jejich zájmu totiž je, aby zboží ke svému majiteli dorazilo neporušené. Tedy dobře zabalené a hlavně zalepené. Toho docílíte několika způsoby.

Obyčejné lepidlo? Raději ne

Dobrou službu vám udělá klasické lepidlo. Ale ten nepořádek, který s jeho používáním vzniká. Nehledě na to, co se stane, když s ním kápnete vedle. V tomto smyslu jsou mnohem praktičtější lepící pásky.


Papírové pásky se vrací!

Pamatujete si na někdejší papírové lepící pásky? Ty v současné době zažívají to pravé znovuzrození. Samozřejmě náležitě inovované a potištěné – třeba klientovým logem. Nebo čímkoliv, co uzná za vhodné.

Není páska jako páska

Výběr vhodné lepící pásky musíte podřídit jejímu účelu. Tedy materiálu, jejž bude mít za úkol slepit. Vybírat pak můžete mezi páskami klasickými balícími, barevnými či s potiskem. Speciální kategorií pak jsou podlahové lepící pásky stejně jako vytyčovací, nebo značkovací.

Páska nositelem informací

Obzvláště pro majitele e-shopů jsou praktické potištěné lepící pásky, jež jsou zároveň skvělým nositelem informací. V tomto případě se obraťte na některou ze společností, která má ve svém portfoliu potisk lepících pásek. Velmi kvalitní potištěné pásky nabízí například společnost Obaly KREDO, s.r.o.

Obaly KREDO

Spolu s lepícími páskami v nabídce společnosti najdete i obalový materiál doslova všeho druhu. Tomu v současné době vévodí kvalitní kartonové krabice, ať již klopové, vysekávané či k tzv. dolepení. Jaký je mezi nimi rozdíl? Nejméně práce budete mít s krabicemi vysekávanými, u kterých se obejdete bez lepící pásky. Na rozdíl od krabic klopových a k dolepení, jež je nutné buď slepit, či došít.
Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
29. října 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Debata k článku Aby balení a lepení šlo jako po másle (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: