Naše projekty:   Obchod.Bejvávalo.cz  —  originální samolepky na stěnu Pieris.cz  —  magazín Příroda.cz  —  efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Bejvávalo.cz

nejnavštěvovanější český server věnovaný historii

Pusťte se do šití vlastního oblečení. Jak vybrat vhodný šicí stroj? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Pokud se vám módní kousky nabízené v obchodech příliš nezamlouvají, začněte si šít vlastní oblečení. Jestliže máte nápady na nové modely šatů, tunik, kalhot a dalšího oblečení, stačí si pořídit vhodný šicí stroj, a potom proměnit nápady v realitu. V následujících řádcích vám poradíme, jaké zařízení vybrat, abyste neprohloupili.

Zkuste ušít něco svým dětem anebo kamarádce. Jakmile se o vás rozkřikne, že jste v šití opravdu dobrá, z jedné nevinné zakázky se nakonec vyklube výnosný byznys. Čím víc objednávek však dostanete, tím vám jehla a nit stačit nebudou.

Profesionální šicí stroje jsou dobrou investicí

První variantou jsou levné šicí stroje, které se ale hodí spíše v případě, že si chcete doma šít něco jen tak pro radost. Jestliže se toužíte činnosti věnovat profesionálně, sáhněte po automatickém šicím stroji. Ovšem počítejte s tím, že pořizovací cena takového přístroje se pohybuje od deseti do patnácti tisíc korun.

Populární jsou šicí stroje od japonských výrobců, jež nabízí spoustu zajímavých a užitečných funkcí. Zaměřte se na to, aby pracovní pomůcka disponovala funkcí pro zrcadlení stehů i jejich dokončení. Dalším parametrem, o něhož byste se měli zajímat, je váha, zejména pokud budete šicí stroj často přenášet.

Sehnat se dají také vyšívací stroje, jejichž pořizovací cena se pohybuje ve stejné výši jako u klasických šicích strojů. Jestliže tedy chcete mít nástroj, s nímž můžete jak šít, tak i vyšívat, je lepší investovat do varianty 2v1, neboť ve výsledku vyjde mnohem levněji.

Co je overlock?

Ve spojení se šitím se setkáte také s termínem overlock. Jedná se o speciální šicí stroj, jenž dokáže udělat perfektní švy, obnitkování a podobně. Počítejte s cenou okolo pěti až devíti tisíc. Podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Šicí technika Brother, který nabízí šicí techniku všeho druhu.

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
29. října 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2021 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.