Vánoční dárky pro milovníky historie

Stále ještě hledáte ten pravý dárek k Vánocům pro své blízké? Pokud preferujete originální české zboží a máte rádi historii, tak pro vás máme zajímavou nabídku.

Náš obchod

Možná jste si toho všimli, možná zatím ne. Každopádně na přeplněném českém eshopovém truhu se objevil další nový elektronický obchod. Tentokrát je to ten náš! :-)

Pokud se vám nechce dál číst a chcete rovnou prozkoumat na naší nabídku, tak rovnou klikněte na adresu Obchod.Bejvávalo.cz. Jestli vás ale zajímá co a proč prodáváme, čtěte prosím dál...


Nejdůležitější otázka každého obchodu: co prodávat?

Protože jsme zaměřeni na historické články z minulosti, tak by samozřejmě námi prodávané mělo být nějakým způsobem historické.

Na druhou stranu jsme ale rozhodně nechtěli prodávat všelijaké pseudo-historické tretky dovážené z Asie. Proto jsme se na začátek rozhodli pro potisk kvalitního textilu a keramiky s originálními historickými motivy.

Najít zajímavé historické obrázky a ty pak profesionálně upravit do digitální podoby vhodné pro zpracování na moderní technice už umíme, po vydání téměř 3000 historických článků se už dá nasbírat celkem dost zkušeností.

Zbývalo jen vyřešit technologii a to se nám díky nemalým investicím podařilo vlastními silami také zvládnout.

Takže, už tiskneme. Ano, tiskneme sami - bez žádných prostředníků nebo externích firem. Díky tomu také garantujeme, že výsledný potisk je nejlepší možný a plně si za ním můžeme stát.


Trička

V současné době si u nás můžete zakoupit širokou škálu originálních triček, která potěší každého jejich majitele a zaujme všechny v okolí.

Aby se vám naše trička dobře nosila a dokonale vám padla, tak máte na výběr pánský, dámský nebo dětský střih. U textilu je i přesně uvedená velikost, takže se nemusíte bát, že vám bude tričko malé nebo velké. K potisku používáme kvalitní trika české značky Malfini.

Použitá technologie tisku zaručuje, že vytištěný motiv ani po desítkách vyprání neztratí nic ze své kvality a barevnosti.


Dekorační polštářky

Naše zboží si můžete nejenom oblékat, můžete si s ním i vyzdobit svůj byt nebo kancelář. K tomu vám skvěle poslouží naše polštářky, opět s originálními historickými motivy.

Při objednávce si můžete vybrat, zda máte zájem jen o samotný potištěný povlak, nebo jestli chcete zároveň přibalit i výplň polštářku.


Hrníčky

Třetím typem sortimentu v naší nabídce jsou hrnky. Je jen na vás, zda z nich budete pít kávu, čaj nebo cokoliv jiného budete chtít.

Potisk hrnků historickými motivy je opět vysoce kvalitní a vydrží desítky či stovky mytí. Hrnky je možné mýt i v myčce, ale v tom případě radíme použít jemné mytí bez vysoušení horkým vzduchem. Mytí v myčce je hodně agresivní a tak by jinak mohlo časem dojít ke zhoršení kvality potisku.


Literatura

Poslední, ale nikoliv nejméně důležitou součástí sortimentu obchodu je naše kniha Bejvávalo, která vyšla ve vydavatelství Albratros / Cpress. Každý milovník historie si tam ve 111 kapitolách jistě najde něco zajímavého.

Myslíte, že by se vám něco z výše uvedených položek hodilo jako dárek? Nebo si chcete udělat radost sami? Koukněte k nám, určitě si vyberete.

Textil, keramiku i knihu máme sami přímo skladem a můžeme vše tedy obratem odeslat. Takže se nemusíte bát, že by se dodání nestihlo pod vánoční stromeček.

Nákupem v našem eshopu navíc přímo podporujete chod serveru www.Bejvavalo.cz, za což vám předem děkujeme.datum vydání:
15. prosince 2020


Diskuze k článku „Vánoční dárky pro milovníky historie“ 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.