Už jste připraveni na zimu? Buďte na kole v teple! (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Podzim nám pomalu končí, venkovní teploty se už po ránu pohybují okolo nuly a za chvíli tu máme dokonce Vánoce. Z toho vyplývá, že zimní měsíce a s nimi spojené mrazy jsou tu coby dup. Máte už svůj zimní cyklistický dres?


Jezdit můžete kdykoliv

Hodně lidí si myslí, že cyklistika je záležitostí týkající se pouze období od jara do podzimu. Jedná se však o velký omyl, protože se správnou výbavou se tohoto koníčku nemusíte vzdávat, ani když za oknem udeří mráz. Přesně tohle si uvědomuje společnost Veloklasik.

Pokud milujete ježdění na kole a hledáte kvalitní cyklo oblečení, neváhejte navštívit jejich webové stránky.

V tomto období si můžete navíc zakoupit dámský i pánský cyklo dres se speciální příměsí vlny Merino od značky Café du Cycliste.

Jedná se o vychytávku, kterou oceníte právě v chladném počasí. Vaše kůže zůstane po celou dobu jízdy v přívětivém teple, avšak bez otravného pocení a následných nepříjemných pocitů.

Značka je ztělesněním kombinace stylu a vášně pro cyklistiku, což je mimo jiné i samotným mottem společnosti.

Přijďte posedět a nasát atmosféru

Jestliže nákupu na internetu příliš neholdujete a raději si zboží před jeho koupí pečlivě osaháte, máte možnost navštívit také kamennou prodejnu v Praze. Jedná se o velice inspirativní místo, kde si můžete jen tak posedět a popovídat si o všem, co se cyklistiky týče. Pokud potřebujete poradit, jaký cyklodres na kolo je konkrétně pro vás nejvhodnější, neostýchejte se na cokoliv zeptat.

Každý čtvrtek ve večerních hodinách lze společně se zaměstnanci prodejny vyjet na malou cyklo toulku po okolí. Svůj nově zakoupený cyklo dres tak lze hned vyzkoušet. Neseďte doma a přijďte si dát dobrou kávu společně se stejnými nadšenci do jízdy na kole, jako jste vy.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
5. listopadu 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.