Sledování ČT se nemusí omezovat jen na televizní obrazovku. Jaké jsou další možnosti?

článek je inzerce, nejde o historický text
V dnešní době stále více lidí upouští od sledování klasické televize, značná část populace už dokonce doma ani televizor nemá. Nahrazují jej počítače, tablety a mobilní telefony, díky nimž se dají sledovat televizní pořady nejen živě, ale také pohodlně ze záznamu. Jak na to a kde se dá sledovat nejoblíbenější tuzemský kanál, tedy ČT1?

Běžné televizory se stávají minulostí

U starších typů televizorů máte v současné době již značnou nevýhodu. Musíte sledovat jen ty pořady, které zrovna aktuálně běží dle plánu stanice. Novější modely jsou v tomto směru již daleko lepší, protože umožňují sledovat i filmy, seriály, dokumenty atd. rovněž z archivu, ale u určitými omezeními.


Moderní způsob sledování televize představuje online vysílání

Pakliže se chcete odstřihnout od klasické televizní obrazovky a jít skutečně moderní cestou, rozhodně si pořiďte počítač či notebook. Na něm si svoje oblíbené ČT1 vysílání, potažmo i další kanály spustíte snadno a rychle.

V první řadě se dá využít přímo ČT1 online, pakliže na tomto kanálu zrovna běží pořad, který je možné streamovat živě po internetu. Dále si lze vychutnat archiv ČT1, díky němuž máte šanci zhlédnout pořady, které již v televizi dávno proběhly, avšak vy jste neměli možnost je na vašem televizoru vidět zrovna v okamžiku, kdy se vysílaly.

Zmíněný ČT1 archiv už nyní obsahuje stovky, ba možná dokonce tisíce pořadů z vlastní tvorby České televize, ale také filmy, seriály a dokumenty, jež jsou převzaté od zahraničních tvůrců.

Možností je celá řada, záleží jen na vaší volbě

ČT1 živě a online se dá spustit nejen na klasickém počítači a notebooku. Hravě to zvládne i váš chytrý mobilní telefon, potažmo tablet. Výhodou je, že se nemusíte přihlašovat, opravdu si stačí jen vybrat z aktuální či archivní nabídky a během pár vteřin se již můžete začít dívat.

Kdykoliv a kdekoliv vás napadne, stačí mít k dispozici připojení k internetu, a to i přes veřejné wi-fi sítě.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
8. září 2020


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.