Jak bezpečně a rychle najít ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny?

článek je inzerce, nejde o historický text
Každý v dnešní době pomáhá, jak může. Nejvíce aktuální téma je nalezení ubytování pro lidi z Ukrajiny. Jednou z dalších přehledných forem je nový bezplatný vyhledávač ubytování.

Česká republika včetně všech jejích občanů, firem i institucí se v aktuální době válečného konfliktu zapojuje do různých forem pomoci Ruskem napadené Ukrajině. Po primární koordinaci a zapojení do transportu uprchlíků z hraničních přechodů se nejvíce potřebnou pomocí stává právě ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny.

Mnoho individuálních nabídek bylo již vyčerpáno a humanitární organizace, jako například Člověk v tísni či Správa uprchlických zařízení MVČR, používají bezplatný vyhledávač ubytování pro Ukrajince.

Tuto rychlou a bezpečnou aplikaci může využít úplně každý, přičemž vyhledání ubytování zdarma nebo výrazně zlevněné je snadné. Současně lze ubytování pro uprchlíky rovnou zarezervovat.


Ve vyhledávači ubytování pro uprchlíky je aktuálně zapojeno přes 200 hotelů

V současné době nabízí nově vytvořený vyhledávač ubytování pro Ukrajince ve více než 200 zařízeních a každý den se tato nabídka rozšiřuje. Jedná se o pomoc nejen aktuálně velmi potřebnou, ale také rozšiřuje možnosti koordinace dopravy a ubytování pro válkou postižené občany Ukrajiny.

Nabízené ubytování poskytuje nejen důstojné zázemí i s většími kapacitami, ale také kousek bezpečí, který tito lidé v nelehké situaci opravdu potřebují.

Je velmi krásným a humánním gestem od hoteliérů, kteří byli nedávno v těžké provozní situaci i kvůli Covid 19, že i v této těžké chvíli znovu pomáhají s ubytováním pro uprchlíky.

A za to jim patří jeden obrovský velký dík a neskonalý obdiv.


Každý pomáhá, jak může

Stejně jako všem lidem dobré vůle, kteří transportují uprchlíky od hranic, koordinují různé materiální i nemateriální sbírky a hledají pro Ukrajince ubytování.

Mnoho individuálních nabídek od jednotlivců je již vyčerpáno a nový vyhledávač Hotel.cz/pomoc je další velkou možností, jak lidem postiženým válkou rychle a efektivně pomoci.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
4. března 2022


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.