Moderní svatební oznámení by mělo být online (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Je to tady. Už jste se rozhodli, kdy bude váš den D, a nyní pomalu přemýšlíte, koho vlastně pozvete. Jak jim o své svatbě dáte vědět? A jakým způsobem oznámíte celému světu, i těm, co pozvaní nejsou, že budete konečně svoji? Žijeme v digitální době, takže nejlepší cestou bude online svatební oznámení!

Co kdybyste nenavrhovali klasické svatební oznámení v papírové podobě, ale vytvořili si svatební web? Na rozdíl od toho papírového si totiž elektronické oznámení uděláte úplně sami a ani k tomu nepotřebujete žádné speciální grafické dovednosti.

Stačí vám základní znalosti textových editorů

Umíte pracovat ve Wordu či jiném textovém editoru? Pak si zvládnete vytvořit svatební web.

Není na tom nic složitého, jen vkládáte texty, formátujete a nahráváte obrázky. Na začátku si vyberete odpovídající šablonu, která se vám nejvíce líbí, a tu poté naplníte. Samozřejmě si můžete přizpůsobit barvy a další detaily.

Dost ušetříte

Spočítejte si, kolik stojí papírové oznámení. I kdybyste si jej navrhli vlastními silami, bude třeba ho nechat vytisknout a poslat známým. Naproti tomu levné stránky stojí pár stovek.

Kolika lidem oznámení rozešlete, je pak už jen na vás, cenu to neovlivňuje. Web je možné nechat běžet také dlouho po svatbě. Nahrajete sem třeba fotografie ze svatebního dne a budete mít krásnou vzpomínku, na niž se může kdokoliv kdykoliv podívat.

Nemusí jít jen o oznámení

Co si na svůj svatební web napíšete, je čistě na vás. Kromě data svatby lze přidat doporučený dress code, připsat, jaké chystáte svatební dorty, co bude hlavní chod, zmínit něco o sobě, případně zveřejnit rovnou program svatby, pokud už jej máte vymyšlený. A jestli ne, prostě jej časem dopíšete. Papírové svatební oznámení uděláte jednou a pak už s ním nehnete. U webu je vše jinak, lze ho průběžně upravovat.

Mrkněte na Saywebpage.com a vytvořte si své moderní svatební oznámení!
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
4. září 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.