Už jste ochutnali ořechovku? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Tento ořechový likér vás opravdu překvapí. Věříme, že jakmile tento tmavě hnědý nápoj nádherně vonící po ořeších a dalším koření ochutnáte, okamžitě si vás získá.
Základem kvalitní ořechovky jsou samozřejmě ty nejkvalitnější vlašské ořechy. K tomu koření a destilát. Nic víc, nic míň.

Ořechovka podporuje zdraví

V žádném případě nezamýšlíme propagovat alkoholismus, který ničí životy nejen alkoholiků samotných, ale i jejich rodin. Panáčkem ořechovky po obědě ale rozhodně nic nezkazíte. Naopak. Zbaví vás nevolnosti, podpoří vaše trávení i apetit. Funkci žaludečního likéru totiž ořechovka zvládá na jedničku. Nezralé slupky vlašských ořechů dokonce působí jako prevence vzniku rakoviny.

Vybírejte kvalitní ořechovky

Základem je ovšem sahat po kvalitních likérech. Kvalitní ořechovka mívá kaštanově hnědou barvu, jež ovšem postupem času o nějaký ten odstín ztmavne. Pro takovou nechoďte do supermarketů, ale na stránky specializovaných e-shopů.

Nakupujte na panalfred.cz

Jedním z nich je například panalfred.cz s opravdu bohatou nabídkou nápojů alkoholických i nealkoholických nápojů všeho druhu. Všechny ořechovky, které jsou zde k mání, jsou samozřejmě vyrobeny z těch nejkvalitnějších vlašských ořechů v tzv. mléčné zralosti. Chloubou obchodu je například vyhlášenou třicetiprocentní Sudličkova ořechovka s příjemně nahořklou chutí.

Chvalešovický a Karfíkův ořechový likér

Dlouhým, a to až osmiměsíčním macerováním nezralých ořechů s přídavkem medu a koření, vzniká další skvost e-shopu Panalfred.cz, a to o něco silnější Chvalešovický ořechový likér s obsahem alkoholu 38 %. Pokud je ale v hledáčku vašeho zájmu likér s nižším obsahem alkoholu, pak by vaší volbou měl být pouze dvacetiprocentní a jemně doslazený Karfíkův ořechový likér. Jako dárek pro babičky přímo ideální.

Po Praze máte rozvoz zdarma

A poslední zpráva na závěr: po Praze Pan Afred nápoje rozváží zdarma! Nejenom likéry, pálenky a destiláty, ale i cidery, alkoholizované mošty, pivo, víno a samozřejmě snad veškeré nealkoholické nápoje. Je-li váš večírek v plném proudu a dojde pití, není důvod věšet hlavu. Zásoby budou hned doplněny.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
21. srpna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.