Novátorství ve světě dveří (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Věděli jste, že interiérové dveře zažívají inovaci? Samozřejmě, na trhu jsou již nějaký pátek k sehnání vedle klasických jedno či dvoukřídlých dveří i dveře posuvné. A jsou čím dále oblíbenější. Nejen, že pěkně vypadají a v podstatě jde o módní záležitost poslední doby. Jsou i velmi praktické a svými vlastnostmi hravě převálcují klasické dveře.


Oceníte především úsporu místa

Zapřemýšlejte. Co bývá velkým problémem malých bytů? Dostatek místa. Správně tušíte, že právě dveře mohou tvořit zádrhel při umisťování nábytku v nevelkých prostorách. Klasické dveře totiž potřebují poměrně dost mnohdy vzácného místa pro jejich otevírání a zavírání. Těchto starostí jste s posuvnými dveřmi ušetřeni. Nezaberou vám ani trochu z potřebné plochy. Posuvné dveře na stěnu (https://rostradvere.cz/posuvne-dvere/posuvne-dvere-na-stenu/) snadno posouváte podél zdi, pouzdrové dveře zase do pouzdra. Jak fungují posuvné dveře do pouzdra (https://rostradvere.cz/posuvne-dvere/posuvne-dvere-do-pouzdra/)? Jednoduše dveře otevíráte posouváním a ty posléze mizí v pouzdře zastavěného ve zdi. Důmyslné. A jak jsou elegantní! Designová záležitost!

Na výběr jsou různé varianty

Ačkoliv hlavní funkcí posuvných dveří je jejich šetření prostoru, vzhledové atributy si nezadají s funkčností. Můžete volit mezi jednokřídlými, dvoukřídlými, jak je libo. Záleží čistě na vašich představách. Není třeba se omezovat jen na dveře bez výplně. Snadno seženete i dveře se skleněnou výplní. Patříte k vyznavačům veskrze přírodních materiálů? Pak vyberte dveře v designu dřeva. Ořech, dub, buk, jilm nebo javor? Můžete mít doma klidně celý les. Pokud preferujete jednoduchost a střídmost, pak vsaďte na čistě bílé dveře. Hodí se do každého interiéru, vyznačují se elegancí. Nešlápnete vedle.

Dveře jsou nedílnou součástí interiéru

Pokud si právě zařizujete vaše hnízdečko a veškerou pozornost věnujete především nábytku, podlahové krytině či například svítidlům, pak věřte, že právě interiérové dveře dokáží hravě vyzdvihnout, nebo potlačit celkový dobrý dojem z bydlení. Nebojte se trochu zainvestovat do stylových dveří. Bohatě se vám odmění. Posuvné dveře jsou hitem poslední doby. Najdou své uplatnění v úzkých prostorách, v menších bytech. Disponujete pouze kuchyňským koutem a chcete jej oddělit od obývacího pokoje? Posuvné dveře vám skvěle poslouží. Nepřijdete ani o centimetr místa navíc. Stejně tak šatny v ložnicích lze opatřit takovým systémem. Interiérové šoupací dveře zkrátka byly vyrobeny tak, aby splňovaly svůj účel, totiž oddělování pokojů a zároveň vás neobtěžovaly svou přítomností. Nebudete o nich vědět. Jejich bouchnutí při průvanu vám nezpůsobí infarkt. Ani s nimi totiž nehne. Nebudou vás nutit přemýšlet, jak ten nábytek rozmístit, aby se vše vešlo. Vlastně jde o nenápadného, ale velmi užitečného služebníka, který navíc tak dobře vypadá. Jděte s dobou, pořiďte si posuvné dveře. Nebudete litovat.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
25. května 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.