Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Elegantní a neotřelé oblečení: Od Boba a Bobka až po Maxipsa Fíka (PR)

Uvažujte o nákupu nových triček mikin a dalšího oblečení? Pokud ano, rozhodně budete dbát na to, abyste vypadali elegantně, oděvy vám dokonale padly a vy jste se cítili příjemně. Zapomínat byste ale jistě neměli ani na volbu barvy konkrétního kusu oblečení, a už vůbec ne originalitu spojenou s vtipem.

Jak na to? Jednoduše. Nákupem oblečení s tradičními pohádkovými motivy Boba a Bobka či Maxipsa Fíka. Obě postavičky vypadají třeba na tričku naprosto skvěle. My vám doporučíme konkrétní motivy a samozřejmě také to, kde si trička či mikiny objednat.

Rozpustilí králíci z klobouku

Hravost, humor a radost ze života. Přesně takto je možné charakterizovat slavné králíky z klobouku kouzelníka Pokustóna. Postavičky ze slavných večerníčků jsou nám snad notoricky známé. Vladimír Jiránek jim vdechl opravdu jedinečný vzhled. Na tričkách jsou Bob a Bobek zachyceni kupříkladu v momentu, kdy pořádají cestu kolem světa anebo s velkou hi-fi sestavou či jinak.

Kdo by neznal Maxipsa Fíka?

Asi každý. Slavný animovaný večerníček vznikl již v roce 1975. Obrázky z dílny Jiřího Šalamouna jsou unikátní stejně jako typická hudba Petra Skoumala. Možná si pamatujete i na nezapomenutelný hlas herce Josefa Dvořáka. Na tričku vypadá Maxipes Fík perfektně. Vybírat si lze z obrovského množství motivů. Zachycen je tento velký animovaný pes třeba s dortem anebo Ájou či různými dalšími předměty či postavami. Celkové vzezření je unikátní.

Chybí vám nějaký motiv? Přesto jej můžete mít!

Možná se vám konkrétní modely triček z dané kolekce nemusí zamlouvat a rádi byste konkrétní motiv. Popište jej a Geekshirts.cz vám jej vytvoří na míru. Retro postavičky na tričkách i mikinách tak získají další nový rozměr. Ostatně je to právě léto, kdy zmiňovaná firma mající oficiální licenci k Maxipsu Fíkovi i Bobu a Bobkovi slaví 10 let těchto slavných večerníčkových hrdinů na tričkách.Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
16. května 2018

Fotoarchiv
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.