Čím okořenit milostný vztah? Erotické pomůcky inspirují! (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Říká se, že by měl člověk v životě vyzkoušet všechno, proto překvapte svého miláčka nevšedním dárkem v podobě erotické hračky.

Dárek s nápadem

Inspirujte se v e-shopu Růžový slon, kde vás čekají zástupy vibrátorů, vakuových pump, umělých vagín a dalších sexuálních prostředků. Na dosah ruky jsou erotické pomůcky pro nažhavené muže i ženy. Sexshop Růžový slon je určen pro uživatele starší 18 let, kteří milují nade vše postelové radovánky. Na webu se dočtete, jak vybrat dárek pro partnera anebo ideální vibrátor. Popusťte uzdu své fantazii a přestaňte se svými sny jen koketovat.

Moderní žena se bez vibrátoru neobejde

Možná byste se divili, kolik žen má v nočním stolku vibrátor. Máte chuť na pořádnou jízdu s dosažením jediného cíle? Pořiďte si masážní vibrátor, který potěší silně vibrující hlavicí, deseti programy vibrací, výkyvnou hlavou s kloubem a příjemným povrchem ze silikonu. Vibrátor AkuWand poskytuje velmi tichý chod, a přitom je tak účinný. Stačí ho jen nabít a vyzkoušet jeho výkonnost! Tato masážní hračka pozvedne partnerský sex na vyšší úroveň. Dámy si jistě poradí, jak s ním v nepřítomnosti partnera naložit. Výsledkem je vždy nádherný orgasmus.

Jak rozpálit partnera?

Vezměte to pěkně postaru. Oblékněte prádélko s krajkou, podvazkovým pásem a tangy. Nezapomínejte na to, že láska prochází žaludkem. Připravte nějakou mňamku, určitě za ni budete odměněny. Dopřejte si společnou sprchu a mrkněte se na pikantní film pro dospělé. Jak na žhavý sex? Zapomeňte na obyčejné dárky a objednejte erotické pomůcky, které pomohou prožít nadpozemské chvíle. Za chvíli budete v ráji slastí.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
9. května 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.

Doporučujeme i naše další projekty:   magazín Příroda.cz  —  sdílení PDF souborů DraGIF.cz