Už jste si vybrali nový vůz? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
V poslední době se roztrhl pytel se silnými designovými vozy typu SUV. Jejich výhody jsou nesporné, dostatečně velký prostor zajišťující pohodlí, technologické novinky, které usnadňují řízení a dělají tak z cesty pokaždé perfektní zážitek. Nové vozy značky Renault a Dacia v sobě snoubí nejen špičkové technologie, ale i elegantní design, co ohromí nejen vás a vaše pasažéry. Výběr auta se vždy odvíjí od potřeb řidiče. Ze široké nabídky si vybere každý, ať už jsou požadavky a nároky jakékoliv.

Luxus moderních technologií staví automobil na vyšší úroveň

Je běžné, že dnes už se vyvíjejí automobily, které mají značně přidanou hodnotu. Nadneseně by se dalo říct, že by některé vozy mohly klidně řídit za vás. Jde především o zavedené technologie, které z každé cesty udělají zážitek v podobě bezstarostné a bezproblémové cesty. Například nový Renault Koleos má zabudovaný tablet s dotykovou obrazovkou R-LINK2 a řadu asistenčních systémů k usnadnění manipulace i řízení. Obsahuje také velmi populární bezdotykové ovládání víka zavazadlového prostoru. Senzor pod nárazníkem jednoduše spustíte pohybem nohou.

Spotřeba versus výkon

Hledáte výkonný automobil s nízkou spotřebou? Pak vás určitě zaujme Renault Kadjar. Je to vůz jako stvořený pro cestování jak po městě, tak po horách nebo pláži. Je to všestranné vozidlo, které poskytuje dostatečný komfort a zároveň prostor na veškeré vybavení. Protože je to tak trochu rodinný vůz a má zároveň prvky dodávky, můžete převážet opravdu cokoliv.

Podobně je na tom i nová Dacia Duster, jejíž zavazadlový prostor s rezervním kolem je 1478 dm3. Ať pojedete na delší dovolenou k moři, na hory nebo na cyklovíkend, vše se vám do vozu vejde bez problémů.

Ladné křivky oslní nejen vás, ale všechny kolemjdoucí

Nový Renaul Clio rozhodně upoutá vaši pozornost. Má ozdobné prvky na předním nárazníku, kryty vnějších zpětných zrcátek a ozdobné lišty na ochranných panelech ve spodní části dveří. Společně s úžasnými disky kol dělají z nového Clia krásně vyvážený ladný sportovní vůz, který prostě chcete.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
25. dubna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.