Botník - praktický kousek nábytku, který nesmí chybět v žádné domácnosti (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Vstupní prostor dělá důležitý první dojem. Návštěvy, které překročí práh vašeho domu, si podle něj vytvoří obrázek o stylu vašeho bydlení. Měl by tedy působit nejen příjemně, útulně a reprezentativně, ale také uspořádaně, uklizeně a čistě.

Řád a elegance

Chybět tady nesmí patřičný nábytek. Kromě věšáku a odkládací stolku je to hlavně botník. Tento důležitý a praktický kousek, přitom často opomíjíme. A to i přesto, že je to právě on, který pomáhá udržovat pořádek a čistotu a vnáší do prostoru řád a eleganci. Obuv poházená všude kolem totiž není tou nejlepší vizitkou.

Na množství záleží

Hlavním kritériem, podle kterého musíte botník vybírat, je množství bot, kterým vaše domácnost disponuje. Nezáleží na tom, jestli jste početná rodinka nebo „jen“ vášnivý milovník obuvi - měl by pojmout všechny vaše páry. Kapacita tak pro vás bude stěžejní. K čemu si totiž pořizovat botník, který sice bude hezký na pohled, když většinu vašich bot budete muset uklidit někam jinam?

Dokonalé sladění

Aby botník v předsíni nepůsobil jako pěst na oko, musí do ní zapadnout velikostně, barevně i designově. Do menších místností se skvěle hodí výklopné botníky ve světlejších barvách, které zaberou málo prostoru, umožní snadný přístup k obuvi a zároveň předsíň opticky zvětší. Dobrou službu vám tady ale prokážou i závěsné botníky, díky nimž nejen využijete veškerý volný prostor na maximum, ale zároveň s ním získáte i přesný přehled o všech vašich lodičkách, balerínách a teniskách. V případě prostornějších hal můžete bez obav zvolit tmavé kousky nábytku a omezovat se nemusíte ani konstrukcí botníku.

Pohodlí nade vše

Pokud obýváte domácnost s malými dětmi nebo staršími osobami, pak jistě víte, že obouvání a zouvání bot představuje mnohdy namáhavou a zdlouhavou záležitost. Ulehčit vám tak mohou sedací botníky, které vynikají svou praktičností a pohodlností. Opravdový komfort nabídnou hlavně ty s čalouněnou sedací částí.

V hlavní roli materiál

Všímejte si také materiálů, ze kterých je botník vyroben. Boty jsou totiž často mokré a špinavé, bude ho tak zapotřebí pravidelně čistit a udržovat. Vydržet musí také neustálé každodenní otevírání a zavírání. Populární jsou dnes hlavně botníky z lamina, které seženete v pestré škále barev a dekorů. Potěší vás nejen svým designem, ale také příjemnou cenou. Nic vám tak nebrání v tom, abyste si vyladili předsíň přesně podle vašeho gusta!Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
30. března 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.