Naše projekty:   Obchod.Bejvávalo.cz  —  originální samolepky na stěnu Pieris.cz  —  magazín Příroda.cz  —  efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Bejvávalo.cz

nejnavštěvovanější český server věnovaný historii

Čím zpestřit šatník pro letošní jaro? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jaro se kvapem blíží, poslední mrazivé dny jsou skoro za námi a je čas zamyslet se, čím budete okouzlovat své okolí s prvními jarními paprsky. Stejně jako raší květiny na záhoncích a v parcích, budou i letos v kurzu výrazné vzory, jiskřivé barvy i metalické odstíny. V kombinaci s klasikou jde o hotové terno a budete IN za každé situace. Ať půjdete do práce, do kina nebo na večírek, budete vypadat jako hvězda z módního mola.


Inspirace přírodou

Příroda je nekonečným zdrojem inspirace všech módních návrhářů. A ani toto jaro není výjimkou, i když nejsou vládnoucím vzorem. Letos vsaďte na velké orientální květy na černém či bílém pozadí. Dámské šaty Desigual tak nikdy nezevšední, ať zvolíte jakoukoliv variantu. Pokud žádné takové šaty v šatníku ještě nemáte, neváhejte. Pomalu se dostávají na stejnou úroveň jako „malé černé“. Využijte Desigual výprodej za 400. V odstínech vede sytě oranžová nebo měděná a bronz. Na oblečení působí honosně a zaručuje jeho všestranné využití. Bronzový top vezměte do práce i na večírek.

Co nikdy nezevšední?

Proužky nikdy nevyjdou z módy. Ať už ty námořnické nebo nebo jejich nejrůznější variace. Při výběru ale dávejte pozor, ne každý pruh lahodí všem křivkám. Letos frčí šikmé a svislé proužky. Pokud se necítíte na výrazné vzory v oblečení, pořiďte si výraznější doplňky. Třeba kabelky Desigual krásně osvěží jednodušší outfit. Klasika, která se kombinovat téměř se vším a dá se nosit pro každou příležitost, je denim. Slim džíny s květovanou blůzou, nebo džínová košile s pruhovanou sukní jsou trefou do černého. Pokud ráda experimentujete, pořiďte si denimovou podprsenku nebo korzet.

Vsaďte na ženské kouzlo

Plizované sukně i velmi krátké kraťasy. Nechte předsudky a stud za sebou a odhalte bříško. Nebo to vyřešte elegantně – přehoďte přes top průsvitné triko. Vyzdvihněte svou ženskost. Zaujmete nejen pány kolem, ale sama si budete připadat skvěle. Dámské boty Desigual vám v tom pomohou a rozzáří nudnou šeď chodníku.

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
2. března 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2021 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.