Čím zpestřit šatník pro letošní jaro? (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jaro se kvapem blíží, poslední mrazivé dny jsou skoro za námi a je čas zamyslet se, čím budete okouzlovat své okolí s prvními jarními paprsky. Stejně jako raší květiny na záhoncích a v parcích, budou i letos v kurzu výrazné vzory, jiskřivé barvy i metalické odstíny. V kombinaci s klasikou jde o hotové terno a budete IN za každé situace. Ať půjdete do práce, do kina nebo na večírek, budete vypadat jako hvězda z módního mola.

Inspirace přírodou

Příroda je nekonečným zdrojem inspirace všech módních návrhářů. A ani toto jaro není výjimkou, i když nejsou vládnoucím vzorem. Letos vsaďte na velké orientální květy na černém či bílém pozadí. Dámské šaty Desigual tak nikdy nezevšední, ať zvolíte jakoukoliv variantu. Pokud žádné takové šaty v šatníku ještě nemáte, neváhejte. Pomalu se dostávají na stejnou úroveň jako „malé černé“. Využijte Desigual výprodej za 400. V odstínech vede sytě oranžová nebo měděná a bronz. Na oblečení působí honosně a zaručuje jeho všestranné využití. Bronzový top vezměte do práce i na večírek.

Co nikdy nezevšední?

Proužky nikdy nevyjdou z módy. Ať už ty námořnické nebo nebo jejich nejrůznější variace. Při výběru ale dávejte pozor, ne každý pruh lahodí všem křivkám. Letos frčí šikmé a svislé proužky. Pokud se necítíte na výrazné vzory v oblečení, pořiďte si výraznější doplňky. Třeba kabelky Desigual krásně osvěží jednodušší outfit. Klasika, která se kombinovat téměř se vším a dá se nosit pro každou příležitost, je denim. Slim džíny s květovanou blůzou, nebo džínová košile s pruhovanou sukní jsou trefou do černého. Pokud ráda experimentujete, pořiďte si denimovou podprsenku nebo korzet.

Vsaďte na ženské kouzlo

Plizované sukně i velmi krátké kraťasy. Nechte předsudky a stud za sebou a odhalte bříško. Nebo to vyřešte elegantně – přehoďte přes top průsvitné triko. Vyzdvihněte svou ženskost. Zaujmete nejen pány kolem, ale sama si budete připadat skvěle. Dámské boty Desigual vám v tom pomohou a rozzáří nudnou šeď chodníku.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
2. března 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.