Probuďte v sobě nezničitelného býčka do postele. Je to snadné (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Kdo z pánů by nechtěl mít pověst nezničitelného kance, nebo chcete-li býčka, který v posteli může řádit od setmění do rozednění, jeho partnerka vzrušením nemůže spát, libido je rozvibrované do rychlých otáček? Představa je to krásná, ovšem pro mnohé mladé muže i pány v letech se taková představa stala pouhou fantazií.
Dávno už neplatí pořekadlo, jez petržel, aby dlouho vydržel, a tak podobně. I když je pravda, že existuje mnoho pouček, při jejichž dodržování se erekce může prodloužit a předčasná ejakulace oddálit.

Koho nejčastěji postihuje předčasná ejakulace a nedostatečná erekce?

Nejožehavější témata, o nichž se ve společnosti nemluví, jsou totiž právě předčasná ejakulace a nedostatečná erekce. Pojďme si blíže přiblížit důvody předčasné ejakulace. S touto poměrně závažnou poruchou se setkávají především mladí pánové. Na vině jsou většinou nezkušenost, velká vzrušivost anebo přílišný ostych. Tyto faktory jsou důvodem, proč při sexuálních hrátkách takzvaně selžou. Ejakulují předčasně, aniž by ze vzájemného potěšení měla něco partnerka. Dívka či žena se mohou snažit o oddálení ejakulace tím, že nebude stahovat poševní svaly. Muž se zas může pokusit o přerušovanou soulož, která by mohla být v tomto směru velice přínosná. Ale je k tomu třeba určitých zkušeností. Umění ovlivnit výron semene není otázkou přirozeného nadání, ale většinou za ním stojí určitý cvik a zkušenosti. Pokud máte jako mladý jedinec s předčasnou ejakulací potíže, pokuste se buď o přerušovanou soulož, nebo trénujte v moment vyvrcholení směřovat myšlenky na úplně jiné téma, než se právě odehrává v posteli či místě erotických hrátek.

Pozor na alkohol a sex na jednu noc!

Opakem předčasné ejakulace, který zná rovněž početná skupina mužů, je nemožnost kompletního vyvrcholení s výronem semene. Tato obtíž potkává pány, kteří „přebrali“ – přehnali to s alkoholem nebo kávou či nikotinem. Tyto látky totiž negativně ovlivňují ejakulaci ve stoprocentní kvalitě. Pokud tedy chcete mít skutečný požitek z erotických hrátek, nezpijte se pod obraz. Zároveň jak se říká, kde není soupeř, není legrace. Lidově řečeno, pokud si vezmete do lože partnerku pouze na jednu noc nebo je váš protějšek nedostatečně vzrušující, už vám nepomůže ani svěcená voda. Ejakulace se prostě nedostaví. V těchto případech je rada naprosto jasná: vynikající požitek ze sexu se vším všudy – tedy s erekcí, dlouhým sexem a vzrušením s vyvrcholením – můžete mít pouze se ženou, jež vám je souzená. I když je pravda, že osobám, které svoji vysněnou lásku dlouho nemůžou najít, případně jsou čerstvě po bolestném rozchodu, sex na jednu noc může paradoxně pomoci v získání sebedůvěry a sebevědomí. Záleží kus od kusu. Romantické duše hledají ženu pro celý život, excentrické osoby, které se zase nemůžou rozhodnou, potřebují v cestě za poznáním potkat dívek více.

Erektilní dysfunkce z pohledu odborníků

Nyní se podívejme na vyjmenované potíže očima odborníků. Porucha erekce se nazývá erektilní dysfunkcí. Tuto potíž definujeme jako neschopnost udržet penis dostatečně tuhý po konkrétní dobu, jež je nutná pro opravdu dobrý pohlavní styk. Ve Spojených státech je erektilní dysfunkcí ovlivněno 30 milionů mužů. U pánů starších padesáti let se tento nepříznivý jev vyskytuje u více než poloviny z nich, ovšem nevyhýbá se ani mladším mužům. Problémy s erekcí měl za svého života každý muž, i kdyby jen dočasně. Důvodů, proč se poruchy s erekcí vyskytují, jsme popsali výše, ale je jich mnohem více. Vedle kouření, alkoholismu, užívání omamných látek je to kornatění tepen, cukrovka, obezita, málo testosteronu, vysoký cholesterol, vysoký tlak, roztroušená skleróza, onemocnění ledvin anebo operace pánve či poranění penisu. Mezi psychické problémy ovlivňující erekci patří nezdravý životní styl, deprese, nedostatek spánku, partnerské problémy, workoholismus a stres.

Pomůže kamarád, kamarádka, někdy i sexuolog

Někteří pánové jsou vyložení stydlíni, a těm může dělat problémy jak předčasná ejakulace, tak nedostatečná erekce. Pro ty máme několik rad: můžou se svěřit kamarádovi, který má více zkušeností a dá mu cenné rady. Případně ho při seznamování trochu popostrčí a povzbudí. Další možností je rada od kamarádky, která mu dokáže prozradit tajemství komplikované ženské duše, opět ho povzbudí, případně mu vyvrátí nějaké mýty a mylné představy o čistotě ženských srdcí. Vždyť každá dáma je tak trochu potvora… Jako poslední možnost nastupuje sexuolog, jenž svými radami může přidat také kapku k prodloužení erekce a oddálení ejakulace.

Podpůrné doplňky stravy jsou vítanými pomocníky

Existují rovněž podpůrné prostředky, jejichž užívání je bezpečné v případě, že se nenadužívají. Tablety Zerex Extralong jsou primárně určeny mužům, kteří chtějí oddálit ejakulaci nebo mají problémy s erekcí. Zerex Extralon je přírodní doplněk stravy, který obsahuje především výtažky z rostlin, jež pozitivně ovlivňují erekci a sexuální výkonnost - tribulus, maca, ženšen, ostropestřec mariánský, aminokyseliny - l-arginin, l-citrulin, l-lysin - a alkaloid theobromin. Někteří jedinci se neváhají svěřit internetovým poradnám a o problémech se nebojí diskutovat v diskuzních vláknech. Recenze na Zerex Extralong jsou pouze příznivé.

Zdroje informací:
- https://zerex.cz
- http://bioporadce.cz/zerex-extralongČlánek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
9. února 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.

Doporučujeme i naše další projekty:   Obchod.Bejvávalo.cz  —  magazín Příroda.cz  —  sdílení PDF souborů DraGIF.cz