Prodejte své staré věci, někdo je možná ještě užije (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Máte sklep či půdu plnou věcí, které jsou v bezvadném stavu, ale u vás doma se pro ně prostě nenajde využití? Je škoda je nechat jen tak ležet, když by za ně někdo jiný mohl být vděčný. Vy byste navíc získali pár stovek nebo tisíc k dobru. Neváhejte a naučte se prodávat přes inzerát.
Všichni doma máme věci, které nepoužíváme. Jen nám zbytečně zabírají prostor a máme v nich vázané peníze. Jde třeba o hračky potomků, již jsou už dávno odrostlí, nevhodně nakoupené oblečení, co se vám nakonec do outfitů nehodí, nebo vánoční dárky, které příliš nepotěšily. K čemu je nadále skladovat?

Nafoťte zboží, určete cenu a prodávejte

Využijte toho, co vám nabízí moderní technologie, a zadejte inzerci zdarma na nějaký známý portál. Věc, již chcete prodat, tam nafotíte, popíšete, určíte si cenu a pak už jen čekáte, až se ozve nějaký zájemce.

Prodat se v dnešní době dá téměř všechno od elektroniky přes hračky až po knihy. Bazar hraček ocení všichni rodiče se staršími dětmi, možnost prodat oblečení pak zase především ženy, jimž se do přeplněných skříní už nemohou vejít nové kousky. Velmi dobrou možností je také bazar mobilů. Spousta lidí si kupuje nový telefon, přestože ten starý je ještě plně funkční a někom by mohl posloužit.

Zbavte se třeba nevhodných vánočních dárků

Podařilo se letos někomu z vašich blízkých netrefit se do vašeho vkusu a dárek vám doteď leží v šuplíku? Co kdybyste ho prodali a místo něj si koupili něco, po čem skutečně toužíte? Za zkoušku nic nedáte. Inzerát vás nic nestojí, zveřejněný ho můžete nechat klidně několik týdnů nebo měsíců. Třeba se jednoho dne objeví někdo, kdo bude za levné peníze shánět věc, jež pro vás nemá skoro žádnou hodnotu. V bazarech nenakupují jen lidé, co touží po levném nákupu, ale také ti, kteří hledají již vyprodané kousky nebo originální zboží. Třeba zboží z dob dávno minulých, co kdysi bejvávaly.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
31. ledna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.