Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

4 tipy, jak bojovat s vlhkým kašlem (PR)

Trápí vás nepříjemný kašel a chcete se ho co nejdříve a úspěšně zbavit? Řešení spočívá ve správné zvoleném postupu, kdy nejdříve odhalíte podstatu problému. Až poté následují režimová patření, jejichž cílem je uzdravit vás.


Poznejte druh kašle

Existují dva druhy kašle. Jedná se o neproduktivní suchý a produktivní vlhký. Suchý typ je doprovázen úporným kašláním vyvolaným podrážděným krkem bez doprovodu hlenu.

Naopak vlhký kašel slouží k vykašlání hlenu, který je složen ze zbytků bojovníků imunitního systému a nachází se v něm zachycená celá řada problematických bacilů. Takový kašel je dobré částečně podporovat, aby došlo k vyloučení co možná největšího množství hlenu.

Spěte ve vhodné poloze

Během léčby je dobré zvednout si polštář pro podporu klidného spánku, kdy se každou chvíli nebudeme budit kašlem. Zároveň je vhodné častěji větrat, udržovat vzduch vlhčí a dodržovat klid na lůžku. S kašlem není dobré dále chodit do práce a když navštívíte svého doktora, uděláte jedině dobře.

Přípravek pro podporu vykašlávání

Cenným pomocníkem při vlhkém kašli je přípravek na vykašlávání Ambrobene (http://www.ambrobene.cz/vlhky-kasel.php). Ten je k dostání ve formě tablet, sirupu a spreje, takže si pohodlně vyberete, co vám vyhovuje nejvíce. Účinné látky uvnitř pomáhají uvolňovat a rozpouštět hlen, což výrazně usnadňuje právě vykašlávání. Obsahuje také látky pro zvýšení přirozené imunity a případné efektivní působení souběžně užívaných antibiotik.

Přírodní pomocníci

Kromě přípravků speciálně navržených s cílem pomáhat při kašlání jsou nepostradatelnými pomocníky přírodní látky obsažené například v česneku, cibuli, citronu, zázvoru a dalších. Při nemoci je dobré pít kvalitní bylinkové čaje, směsi určené pro podporu vykašlávání a snažit se ve stravě přijímat dostatečné množství vitamínů a minerálů. Uvidíte, že právě strava je podstatným pomocníkem pro rychlejší rekonvalescenci pro zdravotním problému.Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
9. ledna 2018
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2018 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting, Aplus Hotel - levné ubytování v Praze

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.