Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   obchod Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   originální samolepky Pieris.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na obrázky DraGIF.cz

Inspirace pro moderní bydlení
původně vyšlo: Hvězda čsl. paní a dívek 1929, autorka —oja.

Bydlíte rádi moderně a podle nejnovějších designových trendů? Přinášíme vám inspiraci moderního bytového designu do obýváku i do kuchyně.


Moderní byt pro moderního člověka

Prvni obrázek jest ideálně zařízená kuchyně — výtvor německé architektky Grete Lihotzky, známý pod názvem Frankfurtská kuchyně. Prohládněte si jí dobře (obr 1.).

Pod ní jest detail naší české kuchyně, zařízené podle nejnovějších zásad účetnosti a praktičnosti (obr 2.).

Svaz československého díla sdružuje ve svém středu moderní umělce a výrobce všeho, co zapadá do moderní bytové kultury. Tak vyfotografované batiky a textilie obr. 3 jsou z umělec. dílen pí Svačinové-Felixové.

Klubovní nábytek na spodním obrázku test podle návrhu arch Vlastimila Hofmana a arch. Honzíka. Budil pozornost na Výstavě soudobé kultury v Brně.

Vpravo nahoře detail: dvě vásy z téhož interiéru, a nad nimi prostřený stolek pro dvě osoby a ještě praktický jídelní stolek servírovací (od fy Neff). To vše spadá do komfortu moderního člověka.

Neškodí, když se alespoň díváním účastíme.

Debata k článku 'Inspirace pro moderní bydlení'
originální zdroj, ze kterého tento historický článek pochází:
Hvězda čsl. paní a dívek 1929, autorka —oja.


datum digitalizace a zveřejnění historického článku na internetu:
9. ledna 2018ReklamaHledání

 

Facebook

ReklamaVšechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2018 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690XNaše další projekty: