5 důvodů pro nákup nábytku z masivu (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Elegantní nábytek je nedílnou součástí každého interiéru a v případě zahradního posezení často i venkovních prostor. Pokud aktuálně vybavujete i vaši novostavbu anebo se snažíte oživit stávající bydlení, rozhodně se vyplatí právě na skříních, postelích a dalším vybavení nešetřit.

Optimální volbou je bezesporu nábytek z masivu. Dřevo bylo, je a bude materiálem číslo jedna. Nevěříte? Přesvědčí vás o tom následujících 5 důvodů, proč byste ho měli volit.

1. Ekologie v hlavní roli

Ze dřeva se vyráběl nábytek a stavěly domy již dávno v minulosti. Prakticky se jednalo o materiál číslo jedna. Když si budete instalovat domů postel či skříň z masivu, bude to lahoda nejen pro vaše oči. Vůně dřeva je jedinečná a velmi příjemná. Vynikající mohou být klidně i dětské postele z masivu a pokojíky. Povrch masivu je dokonale jemný a hladký bez ostrých rohů.

2. Elegance se vším všudy

Vzhled dřevěných skříní a postelí je unikátní. Volit lze ze spousty zajímavých barevných odstínů. Může se jednat jak o transparentní provedení, tak i o namořené modely. Textura vláken dřeva vynikne a celek vypadá nadčasově.

3. Z masivu lze vyrobit jakýkoli nábytek

Jakousi klasiku vyrobenou z masivního dřeva představují postele. Vždyť právě ony musejí být bytelné, elegantní a tvarově unikátní. Hodně oblíbený je i koupelnový nábytek z masivu. Tady dokáže vydržet mnohem delší dobu než skříňky z lamina. Vlhkost mu samozřejmě také vadí, nicméně jen tak jednoduše se nerozklíží.

4. Vydrží skoro navěky

Dřevo je materiálem, jenž dokáže přežít i několik generací lidí. Důkazem budiž například masivní skříně našich babiček, které dnes stále vypadají perfektně. Mnohdy je stačí lehce přebrousit a mohou sloužit dalších spousty let.

5. Hodí se do jakékoli místnosti

Obývací pokoj, chodba, koupelna, toaleta či dětský pokoj. To je jen malý výčet místností, kde si najde své uplatnění. Ano, taková dětská postel se zábranou nemusí vydržet na věky, nicméně bez problémů ji prodáte skoro za stejnou cenu, jako jste si ji pořizovali. To samé platí i o policích nebo studentských pracovních stolech.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
7. ledna 2018


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.