Naše projekty: originální samolepky na stěnu Pieris.czmagazín Příroda.czobchod s plastikovými modely Plastikáče.czefektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Krásná ložnice jako mávnutím kouzelného proutku (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jak si představujete ideální ložnici? Musí být praktická a moderně zařízená? Ano, to si přeje snad každý z nás, ale jen málokdo si svůj sen dokáže splnit.

Do ložnice patří rozhodně pěkná postel s kvalitní matrací, noční stolky, příjemné osvětlení a trendy koberec. O skříních bychom mohli spekulovat, ale ne všichni mají dostatečně velké prostory pro samostatnou šatnu. V žádném případě nepředělávejte ložnici na pracovnu anebo skladovací místnost.

Nábytek v moderním kabátku

Klíčovým nábytkem do ložnice je samozřejmě postel s pohodlnou matrací. Věřte, že je její výběr velice důležitý, protože zdravý spánek ničím nenahradíte.

Lůžko umístěte do prostoru tak, abyste se k němu dobře dostávali. Určitě ho nedávejte ihned za zavřené dveře, jinak budete mít pocit, že za nimi neustále někdo stojí. Místo sladkého spánku budete mít noční můry. Vedle postele umístěte noční stolky, na které lze položit sklenici s vodou, mobilní telefon, budík, léky, papírové kapesníky a brýle. Velikost nočního stolku je rovněž důležitá. Mrňavý model je naprosto k ničemu.

Podlaha a osvětlení

Ať už se rozhodnete pro linoleum či laminátovou podlahu, které jsou jednoduché na úklid, nezapomínejte na koberec. Oceníte jeho tepelné vlastnosti. Stoupat na podlahu ráno bosýma nohama nikoho nebaví. Koberec nemusí být nutně po celém pokoji, stačí vedle postele. Na osvětlení lidé často zapomínají, ale dělají chybu. Křiklavě zářící lampičky nejsou k ničemu. Lze vsadit na hlavní lustr uprostřed stropu, dvě lampičky na nočním stolku a moderní bodové osvětlení.

Většina lidí má v ložnici obrovskou šatní skříň, protože v panelákových bytech a menších domcích není mnoho místa. Když už máte v tomto pokoji umístěnou skříň, vkládejte do ní pouze oblečení, které aktuálně nosíte. Ložnice není skladiště, kde se usazují centimetry prachu!Článek je INZERCE, nejde o historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.bejvavalo.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

datum vydání:
13. prosince 2017


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Novinka: kniha Bejvávalo

Kniha Bejvávalo Vám nabízí 111 zajímavých historických článků ze všech oborů, doplněných o původní fotografie, ilustrace, dobové reklamy a kreslené vtipy. K zakoupení v každém dobrém knihkupectví.

Kolorované snímky

Debata k článku Krásná ložnice jako mávnutím kouzelného proutku (PR)


Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty: