Krásná ložnice jako mávnutím kouzelného proutku (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Jak si představujete ideální ložnici? Musí být praktická a moderně zařízená? Ano, to si přeje snad každý z nás, ale jen málokdo si svůj sen dokáže splnit.

Do ložnice patří rozhodně pěkná postel s kvalitní matrací, noční stolky, příjemné osvětlení a trendy koberec. O skříních bychom mohli spekulovat, ale ne všichni mají dostatečně velké prostory pro samostatnou šatnu. V žádném případě nepředělávejte ložnici na pracovnu anebo skladovací místnost.

Nábytek v moderním kabátku

Klíčovým nábytkem do ložnice je samozřejmě postel s pohodlnou matrací. Věřte, že je její výběr velice důležitý, protože zdravý spánek ničím nenahradíte.

Lůžko umístěte do prostoru tak, abyste se k němu dobře dostávali. Určitě ho nedávejte ihned za zavřené dveře, jinak budete mít pocit, že za nimi neustále někdo stojí. Místo sladkého spánku budete mít noční můry. Vedle postele umístěte noční stolky, na které lze položit sklenici s vodou, mobilní telefon, budík, léky, papírové kapesníky a brýle. Velikost nočního stolku je rovněž důležitá. Mrňavý model je naprosto k ničemu.

Podlaha a osvětlení

Ať už se rozhodnete pro linoleum či laminátovou podlahu, které jsou jednoduché na úklid, nezapomínejte na koberec. Oceníte jeho tepelné vlastnosti. Stoupat na podlahu ráno bosýma nohama nikoho nebaví. Koberec nemusí být nutně po celém pokoji, stačí vedle postele. Na osvětlení lidé často zapomínají, ale dělají chybu. Křiklavě zářící lampičky nejsou k ničemu. Lze vsadit na hlavní lustr uprostřed stropu, dvě lampičky na nočním stolku a moderní bodové osvětlení.

Většina lidí má v ložnici obrovskou šatní skříň, protože v panelákových bytech a menších domcích není mnoho místa. Když už máte v tomto pokoji umístěnou skříň, vkládejte do ní pouze oblečení, které aktuálně nosíte. Ložnice není skladiště, kde se usazují centimetry prachu!
Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
13. prosince 2017


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.