Zatravňovací dlažba má všestranné využití (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
S příchodem zimního období si mohou domácí kutilové konečně oddychnout, protože všudypřítomný sníh a nepříjemný mráz znemožňují práci okolo rodinného domu. Pokud se však chcete připravit na první jarní dny, kdy se rtuť teploměru opět vyšplhá k deseti a více stupňům, pravděpodobně už nyní budete shromažďovat potřebný materiál na exteriérové úpravy.

Při práci venku byste měli pozornost věnovat i zpevněným plochám, jako je například parkoviště pro vašeho čtyřkolého miláčka. Většinou klasickou dlažbou prorůstá tráva, což vám přidělá spoustu dalších starostí. Na druhou stranu jednolitý beton nepůsobí elegantně a esteticky.

Problém vyřeší zatravňovací dlažba

Zatravňovací dlažba se pyšní opravdu širokým využitím. Už samotný název napovídá, že dlažba může úplně zarůstat trávou, a tak dokonale zapadne do zeleného prostředí zahrady, ale zároveň poskytne pevnou plochu.

Existují dva druhy, a to plastová a betonová. Plastové provedení se vyrábí buď z plastového recyklátu, nebo z dřevoplastu, přičemž oba uvedené materiály jsou odolné vůči UV záření, ba dokonce zvládnou i náhlé výkyvy teplot. Dokonale svůj účel splní na hřištích, příjezdových cestách a parkovacích místech. Oblíbenou alternativou je betonová zatravňovací dlažba, která však nenabízí tak velké zatravnění jako plastová, ovšem má spoustu jiných výhod. Příjemně oživí zahradu, neboť vybrat si můžete z pestré škály tvarů a dekorů.

A na koho se obrátit?

V této specifické oblasti působí spousta společností. Jednou z nich je PRESBETON, v jehož nabídce najdete vedle zatravňovací dlažby také zámkovou dlažbu, obrubníky a podobně. Zmíněná společnost má pozitivní reference a zákazníci si pochvalují nejen vysokou kvalitu produktů, ale také přijatelné ceny. Jestliže potřebujete s výběrem materiálu poradit, odborný personál je připraven.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
13. prosince 2017


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2023 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.