Bejvávalo.cz

nejnavštěvovanější český server věnovaný historii

Zatravňovací dlažba má všestranné využití (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
S příchodem zimního období si mohou domácí kutilové konečně oddychnout, protože všudypřítomný sníh a nepříjemný mráz znemožňují práci okolo rodinného domu. Pokud se však chcete připravit na první jarní dny, kdy se rtuť teploměru opět vyšplhá k deseti a více stupňům, pravděpodobně už nyní budete shromažďovat potřebný materiál na exteriérové úpravy.

Při práci venku byste měli pozornost věnovat i zpevněným plochám, jako je například parkoviště pro vašeho čtyřkolého miláčka. Většinou klasickou dlažbou prorůstá tráva, což vám přidělá spoustu dalších starostí. Na druhou stranu jednolitý beton nepůsobí elegantně a esteticky.

Problém vyřeší zatravňovací dlažba

Zatravňovací dlažba se pyšní opravdu širokým využitím. Už samotný název napovídá, že dlažba může úplně zarůstat trávou, a tak dokonale zapadne do zeleného prostředí zahrady, ale zároveň poskytne pevnou plochu.

Existují dva druhy, a to plastová a betonová. Plastové provedení se vyrábí buď z plastového recyklátu, nebo z dřevoplastu, přičemž oba uvedené materiály jsou odolné vůči UV záření, ba dokonce zvládnou i náhlé výkyvy teplot. Dokonale svůj účel splní na hřištích, příjezdových cestách a parkovacích místech. Oblíbenou alternativou je betonová zatravňovací dlažba, která však nenabízí tak velké zatravnění jako plastová, ovšem má spoustu jiných výhod. Příjemně oživí zahradu, neboť vybrat si můžete z pestré škály tvarů a dekorů.

A na koho se obrátit?

V této specifické oblasti působí spousta společností. Jednou z nich je PRESBETON, v jehož nabídce najdete vedle zatravňovací dlažby také zámkovou dlažbu, obrubníky a podobně. Zmíněná společnost má pozitivní reference a zákazníci si pochvalují nejen vysokou kvalitu produktů, ale také přijatelné ceny. Jestliže potřebujete s výběrem materiálu poradit, odborný personál je připraven.

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
13. prosince 2017


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2021 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.