Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   magazín Příroda.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

Rada, která v době Facebooku platí víc než dřív
původně vyšlo: Česká hospodyně 1901, autor neuveden.

Dnešní doba internetu, sociálních sítí a mobilů umožňuje velmi rychlou komunikaci mezi lidmi. Tím spíš je nutné řídit se následující radou z roku 1901.


Dobrá rada praktických Amerikánů.

Chcete-li napsati někomu dlouhé psaní, neposílejte je hned, ale noste je 3 dni v kapse a když je pak ještě jednou přečtete, uvarujete se velké mrzutosti.

Jestli vás někdo rozlobí tak, že byste se seprali s celým světem, opakujte si vždy zvolna třikráte následující verš: »Svět je ale pořád stejný, lidé se nezmění — plivni si stokrát do moře, ono se nezpění!«

Povážíme-li co zla natropilo nepředložené vypuštěné slovo, poznáme i význam americké dobré rady.zdroj historického článku:
Česká hospodyně 1901, autor neuveden.


datum digitalizace historického článku a zveřejnění na internetu:
6. prosince 2017

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým může oslovit statisíce našich čtenářů.Debata k článku 'Rada, která v době Facebooku platí víc než dřív '
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání včetně původních obrázků.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu ani opravovány původní překlepy.

Pokud chcete náš obsah převzít nebo máte zájem u nás zveřejnit svůj PR článek, tak nás prosím kontaktujte.

© 2011 - 2019 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.Naše další projekty:

Zajímavé odkazy: Webhosting

Chcete zde být také uvedeni? Kontaktujte nás.