Bejvávalo.cz

nejnavštěvovanější český server věnovaný historii

Zařiďte vše potřebné k prodeji nemovitosti na portálu CINCINK (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Pro úspěšný prodej či pronájem nemovitosti musí být váš inzerát vidět. V praxi to znamená objevit vhodné portály a na ně umístit vaši nabídku. Příkladem přehledného, jednoduše ovladatelného portálu, kde je navíc vložení inzerátu zdarma, je CINCINK. V čem je tento projekt výjimečný a proč se na něj blíže podívat v případě, kdy chcete prodat, koupit či pronajmout nemovitost?


Vkládání inzerátu zdarma a ještě mnohem víc

Všechny, kteří mají připravenou nemovitost k pronájmu či koupi, jistě potěší možnost vložení inzerátu zdarma. To však zdaleka není všechno. Na jednom místě na vás čeká i řada praktických služeb spojených s nemovitostmi. Objednat si můžete odhad ceny nemovitosti, technickou inspekci stavu, nafocení bytu, vytvoření vizualizace či bankovní úschovu peněz.

A protože partnerem portálu CINCINK je Komerční banka, nechybí ani hypoteční kalkulačka online s výhodnou nabídkou úvěru. Když vložíte inzerát na tento komplexní portál, je větší šance, že vše vyřídíte bez problémů a rychleji.

Právní služby pro kontrolu smlouvy

Součástí každého prodeje i pronájmu je smlouva. Ta musí být správně a řádně sepsaná, aby obsahovala všechny zákonem stanovené náležitosti a byla oboustranně výhodná. Pro větší jistotu, že je vše v pořádku, využijte právní služby. Zkušený právník se podívá na smlouvu, kterou vám předkládá protistrana a důkladně jí prověří. O pomoc můžete požádat i v rámci vytvoření a doplnění smlouvy ohledně vaší nemovitosti. Právní servis představuje investici do správného postupu a rozhodně se vyplatí.

Nechte si připravit prodejní inzerát

Aby vůbec mohlo dojít na otázku smlouvy, musí se vám ozvat zájemci o nemovitost. Ty nejlépe přiláká dobře sestavený a napsaný prodejní inzerát. V rámci doplňkových služeb můžete využít nafocení nemovitosti a textaci prodejního inzerátu. Díky lákavému popisu se více lidí rozhodne, že chce dorazit na prohlídku a začne vážně uvažovat právě o vaší nemovitosti. Lákavější nabídku pomůže vytvořit také vizualizace interiéru, případně přehledný 3D plánek nemovitosti s krásně viditelnými dispozicemi a uspořádáním jednotlivých místností.

Daňový poradce

Až bude všechno zařízené a prodej nemovitosti úspěšně proběhne, mělo by se to promítnout i do vašeho daňového přiznání. Týká se to jak prodávajících tak i kupujících. Jak správně zanést všechny údaje a co je potřeba zaplatit na daních poradí zkušený daňový poradce.

Konzultaci opět můžete objednat přímo na realitním portálu CINCINK a není nutné vyhledávat jinde. Díky ověření od specialisty budete mít jistotu, že je všechno správně a nezapomněli jste na nic důležitého. Celý proces ohledně prodeje nemovitosti může být opravdu jednoduchý, když víte, jaký portál využít.

Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
8. října 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.
Nabízíme v eshopu
Obchod.Bejvávalo.cz
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2022 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2011 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.