Zařiďte vše potřebné k prodeji nemovitosti na portálu CINCINK (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Pro úspěšný prodej či pronájem nemovitosti musí být váš inzerát vidět. V praxi to znamená objevit vhodné portály a na ně umístit vaši nabídku. Příkladem přehledného, jednoduše ovladatelného portálu, kde je navíc vložení inzerátu zdarma, je CINCINK. V čem je tento projekt výjimečný a proč se na něj blíže podívat v případě, kdy chcete prodat, koupit či pronajmout nemovitost?

Vkládání inzerátu zdarma a ještě mnohem víc

Všechny, kteří mají připravenou nemovitost k pronájmu či koupi, jistě potěší možnost vložení inzerátu zdarma. To však zdaleka není všechno. Na jednom místě na vás čeká i řada praktických služeb spojených s nemovitostmi. Objednat si můžete odhad ceny nemovitosti, technickou inspekci stavu, nafocení bytu, vytvoření vizualizace či bankovní úschovu peněz.

A protože partnerem portálu CINCINK je Komerční banka, nechybí ani hypoteční kalkulačka online s výhodnou nabídkou úvěru. Když vložíte inzerát na tento komplexní portál, je větší šance, že vše vyřídíte bez problémů a rychleji.

Právní služby pro kontrolu smlouvy

Součástí každého prodeje i pronájmu je smlouva. Ta musí být správně a řádně sepsaná, aby obsahovala všechny zákonem stanovené náležitosti a byla oboustranně výhodná. Pro větší jistotu, že je vše v pořádku, využijte právní služby. Zkušený právník se podívá na smlouvu, kterou vám předkládá protistrana a důkladně jí prověří. O pomoc můžete požádat i v rámci vytvoření a doplnění smlouvy ohledně vaší nemovitosti. Právní servis představuje investici do správného postupu a rozhodně se vyplatí.

Nechte si připravit prodejní inzerát

Aby vůbec mohlo dojít na otázku smlouvy, musí se vám ozvat zájemci o nemovitost. Ty nejlépe přiláká dobře sestavený a napsaný prodejní inzerát. V rámci doplňkových služeb můžete využít nafocení nemovitosti a textaci prodejního inzerátu. Díky lákavému popisu se více lidí rozhodne, že chce dorazit na prohlídku a začne vážně uvažovat právě o vaší nemovitosti. Lákavější nabídku pomůže vytvořit také vizualizace interiéru, případně přehledný 3D plánek nemovitosti s krásně viditelnými dispozicemi a uspořádáním jednotlivých místností.

Daňový poradce

Až bude všechno zařízené a prodej nemovitosti úspěšně proběhne, mělo by se to promítnout i do vašeho daňového přiznání. Týká se to jak prodávajících tak i kupujících. Jak správně zanést všechny údaje a co je potřeba zaplatit na daních poradí zkušený daňový poradce.

Konzultaci opět můžete objednat přímo na realitním portálu CINCINK a není nutné vyhledávat jinde. Díky ověření od specialisty budete mít jistotu, že je všechno správně a nezapomněli jste na nic důležitého. Celý proces ohledně prodeje nemovitosti může být opravdu jednoduchý, když víte, jaký portál využít.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
8. října 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.