Moderní nábytek je stále v kurzu (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Je samozřejmostí, že každý má interiér svého domu či bytu zařízen dle svého oblíbeného stylu. Někdo upřednostňuje venkovské nebo rustikální ladění domova, jinému lahodí jednoduché linie a nadčasová elegance. Těmito vlastnostmi se může pochlubit moderní nábytek, jenž ve většině domácností vede.

Zaměřeno na obývací pokoj

Obývací pokoj patří mezi tzv. reprezentativní místnosti, jimiž chceme na svou návštěvu udělat dojem a zároveň zde trávíme většinu volného času. Proto by měl působit pohodlně a útulně. Co by tu rozhodně nemělo chybět?

V prvé řadě je to pohodlná sedací souprava, na níž se nám bude dobře relaxovat. Nabízí se nespočet možností v podobě dvoj a trojmístné pohovky, sestavy sedaček a křesla, sedací soupravy rohové nebo ve tvaru U. Moderní designové sedačky poznáte podle rovných linií a kombinace kůže či koženky s kvalitní potahovou textilií.

Klasickým obývacím stěnám už odzvonilo

V moderním interiéru již nenajdete obývací stěnu, jež bude sahat ode zdi ke zdi, jak ji známe z dob minulých. V současnosti se preferuje vzdušnost, styl a světlé provedení nábytku.

Obývací stěna se nejčastěji skládá z televizního stolku, police, závěsné skříňky a komody. Mezi nejpoužívanější materiály k její výrobě patří dřevotříska potažená laminem, jehož je na trhu nespočet druhů. Kromě oblíbené čisté bílé vede též dekor dub sonoma, bílá borovice a dub monument.

Co dalšího neodmyslitelně patří do obývacího pokoje?

Moderní nábytek sám o sobě útulnou atmosféru nevytvoří. Interiér je důležité doplnit dalším vybavením, jež vtiskne obývacímu pokoji pocit útulna.

Mluvíme o vhodné výmalbě a tapetách, osvětlení, bytovém textilu v podobě záclon, závěsů, přehozů a polštářů. Nezapomeňte též na dekorace, které pokoji vdechnou osobitý styl. Určitě si vystavte upomínkové předměty z vašich cest a rodinné fotografie.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
2. září 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.