Rekonstrukci koupelny si dobře naplánujte! (PR)

článek je inzerce, nejde o historický text
Máte v plánu rekonstrukci koupelny? Vsaďte na kvalitní materiály. Jedině s nimi vám vaše nová koupelna bude dlouho a dobře sloužit.

Pořídili jste si starší nemovitost s nevyhovující koupelnou? Nebo ta vaše už nějakou tu dekádu pamatuje a standardům 21. století se na hony vzdaluje? V obou případech je na místě rekonstrukce. Tu v každém případě svěřte profesionálům. Výběr vybavení koupelny ale bude na vás. Jak k němu přistupovat?

Rekonstrukci koupelny plánujte s rozmyslem!

Vaše nová koupelna by se vám samozřejmě měla líbit. Budete to totiž vy, kdo ji bude užívat.

Proto její veškeré komponenty vybírejte pečlivě a s rozmyslem.

Takové obklady do koupelny nejsou záclony, a jakmile jimi jednou obložíte stěny, hned tak se jich nezbavíte.

Funkční koupelna

Spolu s estetickou stránkou věci by ale v hledáčku vašeho zájmu měla být i její funkčnost. Dáváte přednost koupeli ve vaně, nebo se spíše sprchujete? Zatímco milovník horkých koupelí se neobejde bez vany, ti, kteří preferují sprchování, by se měli zaměřit na sprchový kout. Pokud vám to prostory dovolí, doporučujeme pořídit si obojí, tedy vanu i sprchový kout. Nebo alespoň vanu se sprchou.

Zaměřeno na vany

Na trhu najdeme vany tzv. volně stojící a zapuštěné. Zapustit vanu mimochodem můžete i do podlahy. Taková vana pak na pohled připomíná malý bazén. Na trhu dále najdeme vany obdélníkové i čtvercové. Klasické, moderní i retro. Akrylátové, ocelové, z Corianu i vany mramorové.

Nechte si poradit

Nevíte, jakou vanu zvolit? Poraďte se s odborníky, kteří vás náležitě do tohoto segmentu zasvětí. Najdete je například v e-shopu a-keramika.cz. Jeho odborní prodejci vám ochotně vysvětlí výhody i nevýhody jednotlivých materiálů a doporučí vám vanu, jež bude vyhovovat vašim potřebám i rozpočtu.

Zaměřeno na koupelnový nábytek

Náležitou pozornost si zaslouží i koupelnový nábytek, jenž pojme veškeré nezbytnosti, bez kterých se v koupelně neobejdete. Zatímco do umyvadlových skříněk uložíte ručníky a prací prostředky, skříňky nad umývadlem vám umožní mít po ruce zkrášlovací prostředky. Budete-li se v koupelně i líčit a česat, nezapomeňte na zrcadlo a adekvátní osvětlení.

Bílá, nebo černá?

Na trhu se setkáte se skříňkami různých rozměrů. Skříňku můžete mít vysokou a úzkou, nebo naopak nízkou a širokou. V každém případě si prostory koupelny dobře přeměřte, skříňky do nich samozřejmě musí zapadnout. Co se barev týče, trendem pro letošní rok je černá a bílá, materiálům zase kraluje hliník a dřevo. Dokážete si představit koupelnu laděnou do těchto barev? My tedy ano.Článek není historický text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.


datum vydání:
22. května 2019


 

Líbí se Vám naše původní historické články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!


Nejčtenější články
za posledních 30 dní

Nákupem na Hapík.cz
podpoříte chod našeho serveru
Všechny historické články jsou 100% reálné! Zveřejňujeme je tak, jak byly napsány v době původního vydání.
V historických článcích nejsou prováděny žádné jazykové úpravy podle dnešního pravopisu.

Námi vydávané historické texty, fotografie a obrázky pocházejí z právně volných zdrojů.

Upozorňujeme, že na naši digitalizaci historických zdrojů a kolorování fotografií se již autorská ochrana vztahuje!
Pokud od nás chcete nějaký obsah přebírat, tak nás prosím nejdříve kontaktujte pro domluvení podmínek. Děkujeme za pochopení.

© 2011 - 2024 Bejvávalo.cz
ISSN 2570-690X

Magazín Bejvávalo.cz je již od počátů svého fungování v roce 2011 provozován
na originálním redakčním systému z dílny Perpetum web design.